Výrazná zľava! Výborná lokalita! Rodinný dom, 604m2, Kajal okres Galanta

Cena: 178 990,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 45382
 • Predaj: Rodinný dom
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
 • Zdroj tepla: zemný plyn
 • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
 • Prevažujúca konštrukcia objektu: tehlová
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Terajšie využitie: trvalé bývanie
 • Pitná voda: studňa a vodovod
 • Odpadové vody: verejná kanalizácia
 • Vybavenie: garáž
 • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Výmera pozemku celkom: 604 m2
 • Náklady na služby a energiu: 150 Eur/mesiac
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Výrazná zľava! Výborná lokalita! TUreality ponúka na predaj exkluzívne pekný, útulný rodinný dom v obci Kajal. Kým si pozriete fotodokumentáciu prosím skopírujte si link: https://my.matterport.com/show/?m=884JHzXdXB7,a video https://youtu.be/7l5zeeLFq64. Dom je postavený na pozemku o rozlohe 604m2 a dispozične pozostáva z prízemia, podkrovia a suterénu. Prízemie má úžitkovú plochu 102,74 m2 a dispozične pozostáva zo zádveria, chodby, kuchyne, obývacej izby s jedálenským kútom, spálne, detskej izby, kúpeľne a samostatné WC. Podkrovie je otvorená obývacia plocha s rozlohou 63,12 m2 a je možnosť rozdeliť ju na dve veľké izby. Suterén má rozlohu 82,46m2 a nachádzajú sa v ňom 2 obývateľne izby, technická miestnosť a garáž. Kúrenie je ústredné plynové, s možnosťou napojenia krbovej vložky. Odpad je napojený na obecnú kanalizáciu s možnosťou prepnutia na izolovanú žumpu. Na pozemku je vŕtaná studňa. Okolo domu je udržiavaná okrasná záhrada. V zadnej časti sa nachádza drevený altánok. Dom sa nachádza v pokojnej tichej lokalite. V blízkosti je jazero /Košťán/ vhodné na oddych a rybolov. Pár km od RD je vodné dielo Kaskády, s možnosťou rekreácie a taktiež je tu možnosť wellness v 5 km vzdialenom termálnom kúpalisku Galandia. Obec Kajal disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou - novo zrekonštruovaná materská škôlka, pošta, potraviny, futbalové ihrisko, tenisové ihrisko, kultúrny dom, kaviareň, cukrárska výroba. Veľkou výhodou je blízke napojenie na diaľnicu R1 a blízkosť okresných miest-Galanta-5km, Šaľa-8km, Trnava-27km, Nitra-38km, Bratislava-49km. K dispozícií bankami uznávaný súdny znalec v obore oceňovania nehnuteľnosti, bezplatné poradenstvo v oblasti financovania cez HÚ, zabezpečíme kompletný právny a administratívny servis spojený s prevodom nehnuteľností. Oplatí sa vidieť! Kontakt:+421 41 3217 800 , Mail:lukacovicova@tureality.sk

Maklér
Anna Lukačovičová

Anna Lukačovičová

Email

lukacovicova@tureality.sk

Kontakt

0918 602 817

Referencia na makléra

Wera Remeselnikova

“Veľmi pekne ďakujem pani Aničke, ktorá mi sprostredkovala kúpu nehnuteľnosti v Senci. Maximálne ľudský prístup, profesionalita, odporúčam všetkými desiatimi.”

Katarína Podolská

“Dobrý deň, chcem sa takouto formou ešte raz poďakovať pani Lukačovičovej za profesionálny a hlavne ľudský prístup k práci. Pani Lukačovičová nám pomohla s predajom nasej nehnuteľnosti a vybavením všetkých potrebných dokumentov. S jej pracou a prístupom sme boli nadmieru spokojní, budeme ju odporúčať aj našim známym. S pozdravom”

Lenka Babacova

“Veľmi pekne by som sa chcela poďakovať ANNE LUKAČOVIČOVEJ za sprostredkovanie predaja nášho bytu. Jej prístup bol na veľkej úrovni. Milá pani, vo všetkom nám pomohla a poradila. Ten obchod bol na vysokej úrovni. Ešte raz by som sa jej chcela aj takto poďakovať. Ak budem ešte niečo takéto riešiť, určite len cez ňu. Je proste top pre mňa a môjho manžela. ĎAKUJEM”

Lenka Palečková

“Dobrý deň, chcem sa poďakovať za naše nové bývanie, vďaka realitnej maklérke pani Lukačovičovej z kancelárie zo Senca,jej ľudským prístupom a úžasným správaním, vždy s ochotnou pomôcť a hlavne poradiť v každej situácii, ešte raz srdečná vďaka za všetko. S pozdravom Lenka Palečková”

Andrea Takáscová

“Mám veľmi pozitívnu skúsenosť s TU REALITY, konkrétne s pani Lukačovičovou zo SENECKEJ pobočky. Kvalitný profesionálny empatický prístup.....vybaví aj nad rámec povinností, ďakujem.”

Marián Chrvala

“Dobrý deň, musím skonštatovať, že Vaša maklérka - pani Lukačovičová mala naozaj dôsledný a profesionálny prístup. Nič nevynechala, vždy dodržala slovo, ako aj termíny, vždy promptne reagovala na e-maily, taktiež bola presná na dohodnutých schôdzkach, nikdy nevynechala dohodnuté termíny, a prišla načas. Taktiež vybavila čo bolo treba na úradoch, katastri a podobne. Živo sa zaujímala o dodržanie presného postupu vybavovania nadväzných vecí, a pohotovo reagovala na naše otázky. Sme s ňou naozaj spokojní, a radi ju odporučíme aj ďalším záujemcom o reality, ktorí sa obrátia práve na Vašu realitnú kanceláriu! Ešte raz ďakujeme! Pekný deň želáme.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578