PONÚKAME NA PREDAJ RODINNÉ DOMY NEĎALEKO AQUAPQRKU BEŠEŇOVÁ

Cena: 198 540,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 45316
  • Predaj: Rodinný dom
  • Zastavaná plocha: 60 m2
  • Príjazd: spevnená cesta
  • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
  • Počet nadzemných podlaží: 2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUREALITY PONÚKA NA PREDAJ DVA RODINNÉ DOMY NA LIPTOVE - TYPU "DVOJDOM". Dvojpodlažné rodinné domy so zastavanou plochou 60m2/1dom budú na rovinatom pozemku o výmere 485m2 ktorý sa nachádza v katastri tichučkej obce Turík. Pritom kompletná občianska vybavenosť je vzdialená len 1,5km + železničná, autobusová stanica. __________________________________________ Domy sú naplánované v montovanom prevedení tak, aby mal každý dom nezávislú konštrukciu a nemali spoločnú stenu (možnou alternatívou je aj murovaný dom). Veľký pozemok poskytuje luxusný priestor pre parkovanie a zeleň hlavne vďaka osadeniu rodinných domov do bezprostrednej blízkosti. Absolútne súkromie môže budúci majiteľ dosiahnuť optickým oddelením pozemku oplotením. ___________________________________________ PODROBNEJŠIE INFORMÁCIE A VIZUALIZÁCIE SÚ NA STRÁNKE .RK-PARTNER.SK. ___________________________________________ Návrh pôdorysu je možné ešte prispôsobiť vašim požiadavkám a projektovú dokumentáciu vypracujeme na mieru. Vybavíme kompletnú inžinierku činnosť a zrealizujeme stavbu. ___________________________________________ V CENE JE ZAHRNUTÉ: - pozemok - rodinný dom holostavba podľa vybranej konštrukcie - elektrická prípojkaz existujúcej rozpojovacej skrine - žumpa - vodovodná prípojka k štrkovej ceste - elektrická prípojka zrovnanie terénu - projekt pre stavebné povolenie - kompletná inžinierska činnosť ____________________________________________ Vďaka lukratívnej polohe je možné domy, okrem trvalého bývania, využívať aj na komerčné účely, prípadne na účely celoročnej rekreácie na Liptove. _____________________________________________ Podrobnejšie informácie: Robert Bella, info@rk-partner.sk, Web:RK-partner.sk,

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578