EXKLUZÍVNE NOVÁ CENA!!! TUreality predaj 3izbový byt, balkón, Vysoké Tatry

Cena: 263 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 45310
 • Predaj: 3-izb. byt
 • Celková podlahová plocha bytu: 70 m2
 • Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Výťah: Áno
 • Náklady na služby a energiu: 170 Eur/mesiac
 • Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
 • Zdroj tepla: zemný plyn
 • Príprava teplej vody: prietokový ohrievač (plynový)
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2015
 • Balkón: Áno
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Kategória bytu: I. kategória
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality Vám EXKLUZÍVNE ponúka na predaj 3izbový byt s balkónom vo vyhľadávanej tatranskej osade - Tatranská Lomnica, Vysoké Tatry. Prejdite sa po nehnuteľnosti tu: https://youtu.be/i9JS1iUW7GA 3izbový byt prešiel kompletnou rekonštrukciou a aj zmenou dispozície. Pozostáva z 3 rovnako veľkých izieb orientovaný na východ a západ. V obývačke je východ na balkón. 3izbový byt má samostatnú kúpelňu s vaňou a samostatnú toaletu s príručným umývadielkom. Kúrenie v byte je riešené plynovým kotlom Protherm, takže jeho intenzitu a aj teplú vodu si vyrábate podľa vlastných potrieb. Tým pádom sú aj náklady na správu bytu veľmi výhodné (plyn, elektrina, voda, fond opráv) 170Eur. Do bytu je zavedený optický kábel. Bytový dom je zateplený, prešiel výmenou strešnej krytiny, stupačiek a inštaláciou presklenného výťahu. K bytu samozrejme prislúcha aj pivnica cca 2m2 v suteréne bytového domu. Energetický certifikát nebol dodaný. 3 izbový byt sa nachádza v príjemnej lokalite na trvalé bývanie. 5 minút pešo je základná škola, zastávka električky - Tatranská Lomnica, parkovanie je relatívne bezproblémové. Ideálne miesto pre rodinu alebo na trávenie voľných chvíľ priamo vo Vysokých Tatrách. Chcete vedieť viac? volajte na 0413 201 800 alebo na skokan@tureality.sk.

Maklér
Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Email

skokan@tureality.sk

Kontakt

0918345308

Referencia na makléra

Eva Marešová

“So službami p. Skokan sme boli veľmi spokojní. Svojou vysokou profesionalitou a ústretovosťou nám pomohla vyriešiť mnoho problémov pri predaji domu. A to vždy ochotne, milo a s úsmevom na tvári. Slová "neviem" alebo "nedá sa" nepozná, vždy nájde nejaké riešenia.”

Radek Ján

“Maximálna spokojnosť.”

Tomáš Michlík

“Pani Skokan ma profesionálny prístup a ochotu vždy pomôcť. Nesedí len v kancelárii a nečaká, ale koná a to je hlavné. Navyše príjemná a vždy usmiata. Boli sme maximálne spokojní. Pani Skokan môžem určite odporučiť :)”

Anna Bayerová

“Dobrý deň, chcela by som vyjadriť poďakovanie Vašej realitnej kancelárii. Zvlášť by som chcela vyjadriť veľké poďakovanie p. Ing. Ľubke Skokan za profesionálny prístup. Pri predaji nehnuteľnosti som dostala odporúčanie na pani Skokan. Bol som príjemne prekvapená, jej profesionálnym prístupom, ale hlavne jej ochotou a ústretovosťou a kopou vecí s tým súvisiacich .Tak ako som dostala odporúčanie ja a bola som spokojná, určite odporučím pani Skokan ďalším mojim známym. S Vašim dovolením budem šíriť dobré meno Vašej kancelárie v mojom okolí.”

RNDr. Dagmar Gajdosova

“Mala som možnosť spoznať pani magistru Skokan - pri mojom záujme o nehnuteľnosť vo Vysokých Tatrách a veľmi rada by som zdieľala moju skúsenosť. Pani magistra je výborná vo svojej profesii, poskytla mi rýchlo a precízne vybratú nemovitost. Pani magistra jednala korektne, aby uspokojila nároky klienta, pričom je to maklér so srdcom, bolo s ňou cťou stretnúť sa a jednať. Môžem ju jednoznačne odporučiť, ak sa ako klient chcete cítiť komfortne.”

Viera Knirschova

“Pani Mgr. Skokan je dynamická, pozitívna, operatívna maklérka, snažiaca sa vyhovieť obom stranám, kupujúcemu aj predávajúcemu. Aj keď v mojom prípade k dohode neprišlo z objektívnych dôvodov, nemožno jej uprieť snahu, ústretovosť a profesionalitu. Ďakujem za spoluprácu a prajem veľa spokojných klientov.”

Viliam Jarcuska

“Super profesionálny prístup, ochotná pomôcť a poradiť klientom. Veľmi spokojný.”

Veronika Kováčová

“S prácou pani Skokan sme boli veľmi spokojní. Hneď na začiatku nám ponúkla na výber tri nehnuteľnosti, aj keď sme sa pôvodne zaujímali o inú nehnuteľnosť. A vďaka tomu, máme teraz kúpený byt. Taktiež veľmi oceňujeme to, že aj keď sme sa pýtali rôzne otázky, ktoré nám neboli jasné v neskorších hodinách, tak odpoveď bola rýchla. Ďakujeme.”

Jitka Rumlová

“S prácou pani maklérky som bola spokojná. Príjemné a ústretové vystupovanie. Ďakujem.”

Marek Kostka

“Spolupráca s pani Skokan bola veľmi príjemná, veľmi ochotná ,nápomocná a ústretová, taktiež profesionálny prístup. Takže z mojej strany odporúčam a ešte raz ďakujem.”

Marek Peregrin

“Spolupráca s p. Mgr. Ľubomírou Skokan, RSc. je efektívna. Vážim si pomoc, informovanosť, dôveru, promptnosť, zhovievavosť, ústretovosť. Výsledkom čoho bola moja spokojnosť s kúpou 2 nehnuteľností - pozemkov. Ďakujem za profesionálny prístup. Určite budem odporúčať iným záujemcom. S úctou M. P.”

Alica Rindošová

“Profesionálna agentúra. Kupovala som na Sk byt po prvý x a preto som neovládala postup. Ale so všetkým pani Ľubka pomohla, trpezlivo vysvetlila. Všeobecná spokojnosť. Odporúčam. Ďakujem veľmi pekne a prajem veľa zdaru!”

Adrián Jurčo

“Profesionálny, ústretový prístup pani maklérky Skokan. Nemám čo vytknúť. Ak budem potrebovať zase pomoc určite sa zase ozvem. S mojej strany maximálna spokojnosť. Určite odporúčam.”

Frederika Rennerová

“So službami pani Skokan sme boli veľmi spokojní, kúpa prebehla rýchlo a bezproblémovo. Pani maklérka bola ochotná, spoľahlivá a okamžite komunikovala.”

Jozef Skokan

“Skvelá a nadštandardná spolupráca, promptné a vysoko profesionálne vybavenie predaja nehnuteľnosti. Plne odporúčame a ešte raz veľká vďaka!”

Aneta Mária Kocúnová

“Chcela by som poďakovať za príjemnú spoluprácu a za Vašu odbornosť a ústretovosť. Spokojnosť na mojej strane so službou. Odporúčam!”

Diana Sepitkova

“Oceňujem profesionálny prístup, férové jednanie, okamžité riešenie požiadaviek klientov a hlavne príjemné a milé jednanie. Kiež by takýchto maklérov bolo viac. Ďakujem za všetko, prajem veľa biznisových úspechov a spokojných klientov. -TU- sa rada vrátim:)”

Adela Šebestova

“Veľká spokojnosť a dobrá spolupráca. Vďaka.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578