Záhradná chatka pod Ťahanovcami, 16 m2 zastavaná plocha, 555 m2 pozemok.

Cena: 39 900,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 44620
 • Predaj: Záhradná chata
 • Výmera pozemku celkom: 555 m2
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Stav: Pôvodný stav
 • Obostavaný priestor: 16 m3
 • Elektrický prúd: nie je zavedený
 • Pitná voda: bez pitnej vody
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Prevažujúca konštrukcia objektu: drevostavba
 • Príjazd: spevnená cesta
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj peknú záhradnú chatu situovanú v tichom lesnatom prostredí na pozemku s rozlohou 555m2 v záhradkárskej časti pod Rohom, kde prístup je od Ťahanoviec. Chatka je vzdialená od centra Košíc iba 5 km na rovinatom pozemku v blízkosti rieky Hornád. Zastavaná plocha je cca 16m2, stavba je z dreva na betónovej platni s plechovou strechou. Za chatkou je kôlňa na náradie. Na záhrade sú okrasné kríky a dreviny. K pozemku vedie asfaltová a z časti spevnená prístupová cesta, ktorá končí pri pozemku (posledná chatka v chatovej osade). V okolí pozemku sa nachádzajú rekreačné chatky, príjemní, pohodoví susedia. Pozemok je oplotený plotom a bránkou s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Elektrika je pri pozemku, možnosť vŕtania studne do cca 3m, čo ponúka ideálne podmienky na výstavbu murovanej chaty. Záhrada v tejto krásnej tichej lokalite je vhodná predovšetkým na rekreačné účely. V okolí je možnosť turistiky, cykloturistiky či hubárčenia. Viac info na adrese simko@tureality.sk, alebo na tel. čísle +421 41 3217800.

Maklér
Ing. Tomáš Šimko

Ing. Tomáš Šimko

Email

simko@tureality.sk

Kontakt

0904408322

Referencia na makléra

Eva Kravcova

“Som veľmi spokojná. Veľmi ústretový, venuje sa klientom. Vidieť, že ho práca baví, budem určite odporúčať.”

Vladimír VARGA

“Vyjadrujem úplnú spokojnosť s predajom našej nehnuteľnosti a počítam s vami aj do budúcna.”

Gejza Aboši

“Touto cestou sa chceme velmi pekne poďakovať pánovi Šimkovi za rýchly a zodpovědný předák nehnuteľnosti. Boli sme vo všetkých smeroch s vámi velmi spokojený. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.”

Martin Šolc

“S prístupom pána Šimka som veľmi spokojný. Ochotne poradil a vybavil potrebné záležitosti spojené s kúpou bytu. Jasne vysvetlil aktuálny stav procesu kúpi bytu a všetky nasledujúce potrebné kroky.”

Marcela Szentkuti

“Ďakujem Ing. Šimkovi za profesionálny a ľudský prístup pri predaji bytu. Ochotný, trpezlivý, empatický. Správny človek, na správnom mieste. Svoju prácu vykonáva s plným nasadením, aj nad rámec svojich povinností. Prajem pevné zdravie a úspechy v práci. Ďakujeme.”

Michaela Bičkošová

“S prístupom a ochotou pána Šimka počas celého priebehu obchodu som bola maximálne spokojná. Svoju prácu odvádza s vysokým nasadením a ochotou pomôcť nám.”

Daniel Lukáč

“Veľmi dobrá, otvorená komunikácia, ochota riešiť veci rýchlo, seriózne a hlavne empaticky voči nám ako zákazníkom. Veľká spokojnosť.”

Vladimír Krivjaník

“Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánovi Šimkovi za jeho prístup pri sprostredkovaní predaja môjho bytu v Košiciach na Havanskej ul. Reagoval promptne a profesionálne, vybavil všetko a jeho ľudský prístup ma veľmi oslovil. Myslím si, že Vaša spoločnosť TU Reality bude mať úspechy práve vďaka takým ľuďom, ako je Tomáš Šimko. Ďakujem za profesionálnu prácu a prajem pánovi Šimkovi aj vašej realitke všetko dobré a mnoho úspechov.”

Anna Meteňková

“Vďaka pánovi Tomášovi Šimkovi prebehol predaj našej nehnuteľnosti bez problémov, zbytočných naťahovačiek a hlavne rýchlo. Oceňujem jeho profesionálny a hlavne ľudský prístup a prajem veľa pracovných a osobných úspechov. Ďakujeme pán Šimko”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578