"NOVÁ CENA!" NA PREDAJ SKVELÝ PRIESTOR NA PODNIKANIE (POHOSTINSTVO) O ROZLOHE 232m2, TRENČÍN

Cena: 134 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 44560
  • Predaj: Rodinný dom
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Elektrický prúd: len 220 V
  • Odpadové vody: verejná kanalizácia
  • Pozemok: prevažne rovinatý
  • Príjazd: asfaltová cesta
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj priestor na podnikanie o celkovej rozlohe 232 m2 v Trenčíne. Priestor je momentálne využívaný ako pohostinstvo. Dispozične je riešený na vstupnú časť kde je výčap, miestnosť s posedním, sklad, ktorý je predelený na dve časti, toalety a veľkú terasu, ktorá je prekrytá a dá sa využívať aj počas zimných mesiacov. Pohostinstvo je stále v prevádzke a produkuje zisk. Pokiaľ rozmýšľate o podnikaní v gastrosektore, je toto tou pravou voľbou. Ideálna poloha v širšom centre Trenčína zaručuje pravideľné tržby. Budovu (rodinný dom) je však možné prebudovať na iné obchodné priesotry, kancelárie, prípadne aj na bývanie. Nehnuteľnosť je v dobrom technickom stave, pred rokom bola robená nová strecha, fasáda, revízia elektriky aj plynu. Spĺňa všetky hygienické normy. Energetický certifikát nebol predložený. Pre viac informácií ma neváhajte kontaktovať na tel.čísle: +421 41 3217800 alebo prostredníctvom e-mailu: cernanska@tureality.sk,janikova@tureality.sk

Maklér
Mgr. Dominika Čerňanská

Mgr. Dominika Čerňanská

Email

cernanska@tureality.sk

Kontakt

0903802194

Referencia na makléra

Helena Husárová

“Chcem sa poďakovať pani maklérke. Naozaj nám so všetkým pomohla, vybavila aj nemožné :). Určite využijeme jej služby aj nabudúce.”

Soňa Kecová (Kormaníková)

“Touto cestou by som sa chcela poďakovať maklérke z Vašej pobočky, Mgr. Dominike Čerňanskej, ktorá na diaľku sprostredkovala predaj môjho bytu. Ochotne vždy odpovedala na všetky moje otázky, reagovala v podstate okamžite a jej celková práca bola na vysokej profesionálnej úrovni. Takisto mi vo veľa veciach vyšla v ústrety, keďže žijem v zahraničí a kvôli súčasnej situácii pre mňa nebolo možné na Slovensko cestovať. Ešte raz, veľké ďakujem!”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578