NA PREDAJ 2-IZBOVÝ BYT V NOVOSTAVBE V LIPT. HRÁDKU

Cena: 136 300,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 44558
  • Predaj: BYTY
Popis nehnuteľnostiTlačiť

VÝHRADNE IBA V NAŠEJ PONUKE 2-izbový byt s dvoma loggiami v atraktívnom prostredí mestskej časti Liptovského Hrádku - Dovalovo. ______________________________________________________ Byt v novostavbe s dvoma loggiami orientovanými do juhu je o výmere 72,1 m2 na 2. nadzemnom podlaží bytového domu s výťahom. K bytu prislúcha pivnica 5,6m2 + komora na tom istom podlaží. Bytový dom je vo výstavbe s predbežným dokončením do konca roku. Orientácia bytu je Juh, s veľkými panoramatickými oknami a výhľadom na prírodu. Vyhradené parkovanie Parkovanie pred bytovým domom pre obyvateľov. __________________________________________________________ Byt je už k dnešnému dňu omietnutý a dokončený. Má 2-izbovú dispozíciu: cez zádverie sa vchádza do veľkej haly až 45m2 s kuchyňou, jedálňou a obývačkou + veľká loggia, izby so samostatnou loggiou, samostatného WC a kúpeľna. Predáva sa v prevedení "holobyt": - dokončené podlahové cementové potery, - vnútorné omietky, - rozvody ústredného podlahového kúrenia s radiátormi v kúpeľni, - vchodové interiérové dvere, - okná, parapéty, - elektrické rozvody, rozvody plynu, vody a odpadu, - príprava na plynový krb. + možnosť dokončenia (foto kúpeľne je len ako vzor) __________________________________________________________ Pred domom plánovaný areál: športoviská, detské ihriská, wellness, oddychová zóna reštaurácia. __________________________________________________________ Bytový dom je v tichom prostredí pri rieke Belá, kúsok od voľnej prírody s dostupnosťou do 5min. na diaľnicu D1 s dosahom na všetky top miesta na Liptove, ako je napr. Lyžiarske stredisko Jasná- Nízke tatry, Akvapark Tatralandia, vodná nádrž Liptovská Mara. Len pár kilometrov od domu je aj geotermálny vrt medzi Lipt. Kokavou a Pribylinou. Liptovský Hrádok poskytuje kompletnú občiansku vybavenosť. __________________________________________________________ IS: Elektrina, ver. vodovod, kanalizácia, podlahové vykurovanie, v soc. zariadeniach radiátormi z vlastnej plynovej kotolne pre bytový dom., opt. internet. __________________________________________________________ OBHLIADKA S MAKLÉROM: ROBERT BELLA - bella@tureality.sk

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578