PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÝ POZEMOK NA LIPTOVE "IBV JAMNÍCKA VYHLIADKA"

Cena: 53,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 44408
  • Predaj: STAVEBNÉ POZEMKY
Popis nehnuteľnostiTlačiť

v TUreality ponúkame na predaj stavebný pozemok s rozlohou 722m2 ktorý je podľa územného plánu určený na výstavbu rodinných domov v rámci projektu "IBV Jamnícka vyhliadka". ____________________________________________________________ Pozemok sa nachádza na rovinatom teréne v peknom, tichučkom prostredí mimo zastavaného územia neďaleko podtatranskej obce Jamník, ktorú obklopuje panoráma Západných a Vysokých Tatier s monumentálnym Kriváňom viditeľným priamo z pozemku. Na pozemok je prístup z diaľnice D1 do 2 minút. Naokolo je pokrytý lesným a trávnatým porastom s krovinami. Má dostatok slnka počas celého dňa vďaka ideálnej orientácii na všetky sv. strany. Je vhodný na stavbu rodinných domov, prípadne rekreačných objektov. Ide o urbársky pozemok s nájmom na 2x 99 rokov, ku ktorému sa už aktuálne realizujú prípojky na Inžinierske siete a infraštruktúru. ___________________________________________________________ DÓLEŽITÁ INFORMÁCIA JE, ŽE vo vydanom rozhodnutí o umiestnení stavby "IBV JAMNÍCKA VYHLIADKA" (rodinné domy + technická infraštruktúra) ÚRAD zatiaľ OBMEDZIL VÝSTAVBU na 6tich pozemkoch medzi ktoré patrí aj táto parcela z dôvodu údajného "koridoru pre migráciu zvierat". Z toho dôvodu hľadáme kupujúceho, ktorý hľadá pozemok kde by umiestnil objekt na ktorý nie je potrebné stav. povolenie (napr. mobilný dom). A perspektívne po vybudovaní a skolaudovaní sietí a infraštruktúry sa pokúsi vyriešiť v spolupráci s developerom spomínané obmedzenie. IS budú normálne privedené ku pozemku, ako ku každému s povolením. ____________________________________________________________ Ing. Siete: - elektrina, vodovodná a kanalizačná prípojka, optický internet, ver. osvetlenie. V cene pozemku je aj geodetom vypracovaný výškopis a polohopis, prípadne štúdia "Ekodomu" - zo slamy. ____________________________________________________________ Občianska vybavenosť: najbližšia obec - Jamník a Lipt. Peter ____________________________________________________________ Lokalita, kde sa pozemok nachádza je z hľadiska cestovného ruchu zaujímavá pre trvalé bývanie v peknom prostredí, príp. rekreáciu so záujmom o lyžovanie (Permon, Vysoké Tatry, Poprad, Lučivná, Lopušná, smer Brezno: Čertovica, Barbora V. Boca, Smer Lipt. Mikuláš: Jasná - Nízke Tatry, + ďalšie menšie strediská na Liptove) termálne kúpaliská (Tatralandia, Gino-paradise, Aquacity Poprad...), turistika, cykloturistika, rybolov, yachting na Lipt. Mare, zber húb, poľovníctvo...atď. ____________________________________________________________ *** V cene kompletný právny servis, poradenstvo...atd. - INFORMÁCIE A OBHLIADKA S MAKLÉROM: ROBERT BELLA e-mail: bella@tureality.sk ***

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578