ZNÍŽENÁ CENA ! NA PREDAJ RODINNÝ DOM V CENTRE LIPT. MIKULÁŠA - PALÚDZKA

Cena: 98 500,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 44340
  • Predaj: Rodinný dom
  • Stav: Pôvodný stav
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TU REALITY PONÚKA EXKLUZÍVNE LEN V NAŠEJ RK rodinný dom so zastavanou plochou 96m2 s pozemkom rovinatým o celkovej rozlohe 242m2 v lukratívnej časti časti Lipt. Mikuláša - Palúdzka. Z prednej časti je predzáhradka, ktorá by sa dala využiť, ako parkovanie. Pred domom je asfaltová prístupová cesta. ______________________________________________________ PRI POROVNANÍ CIEN BYTOV NA TRHU S TÝMTO RODINNÝM DOMON V TEJTO LOKALITE, VYCHÁDZA RIEŠENIE BÝVANIA EKONOMICKEJŠIE A PRAKTICKEJŠIE, AKO V NEJAKEJ BYTOVKE MIMO CENTRA BEZ ŽIADNEHO POZEMKU. ______________________________________________________ Rodinný dom je celý podpivničený, obytná časť je na prvom nadzemnom podlaží so vstupom cez schodisko a uzatvorenú pavlač do chodby. Z chodby sa vchádza do obývačky, kuchyne a cez ďalšiu izbu do spálne. Z izby je prístup aj do komory a Kúpeľne s WC. Do podkrovného priestoru sa vychádza dreveným schodiskom (rebríkom) z pavlače. Podkrovie nie je obytné a slúži len ako úložný priestor - povala. Dom je murovaný z tehly a kvadry, strešná krytina je z pálenej škridle. Okná a dvere sú pôvodné drevené + vonkajšie rolety. Na svoj vek je dom suchý, udržiavaný a v zime temperovaný. Momentálne už neobývaný. ______________________________________________________ IS: Elektrina, ver. vodovod a kanalizácia, plyn, 2x komín. Ústredné vykurovanie v celom dome radiátormi je z nového plynového kotla v suteréne. TÚV zabezpečuje elektrický bojler. Energetický certifikát - nie. ______________________________________________________ Rodinný dom je síce v pôvodnom stave, ale je obývateľný a pripojený na IS. Je vhodný na trvalé bývanie, prípadne na rekreačné účely, komerčné využitie, alebo na podnikanie. Lokalita Palúdzka je neďaleko centra s kompletnou občianskou vybavenosťou s prístupom na diaľnicu D1. Z hľadiska cestovného ruchu, je zaujímavá aj pre turistov so záujmom o lyžovanie (Jasná - Nízke Tatry) termálne kúpaliská (Tatralandia, Gino-Paradise), turistiku, cykloturistiku, priehradu Lipt. Mara...atď. ______________________________________________________ *** INFORMÁCIE A OBHLIADKA S MAKLÉROM: ROBERT BELLA, e-mail: bella@tureality.sk ***

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578