NA PREDAJ 4-IZBOVÝ BYT S DVOMA LOGGIAMI V TOP LOKALITE LIPT. MIKULÁŠA

Cena: 175 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 44333
 • Predaj: 4-izb. byt
 • Celková podlahová plocha bytu: 93,4 m2
 • Výťah: Áno
 • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
 • Zdroj tepla: teplo z kotolne
 • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2010
 • Lodžia: Áno
 • Konštrukcia bytu: panelová
 • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TU-REALITY PONÚKA 4-izbový BYT PO REKONŠTRUKCII S DVOMA VEĽKÝMI LOGIAMI VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE - v centre Lipt. Mikuláša - pri nákupnom stredisku Stop-Shop: _______________________________________________________ Byt s dvoma loggiami orientovanými do juhu o výmere 85m2 (spolu s loggiami až 93,4m2) je na 3. poschodí bytového domu s výťahom. K bytu prislúcha pivnica 3,1m2, komora 0,81m2 na tom istom podlaží, spoločná sušiareň, kočikáreň, bicykliareň. Bytový dom prebehol rekonštrukciou, kde boli menené plastové okná + žalúzie, nové zateplenie, rekonštrukcia strechy, odkvapov, bleskozvodu, výťahu, nový vchod s dorozumievacím zariadením, nové loggie, stúpacie vedenia, osvetlenie, dlažby v spol. priestoroch, zateplenie stropu v suteréne. Dostatok parkovacích miest pre obyvateľov priamo pred bytovým domom. Lokalita, kde nie je problém s parkovaním. __________________________________________________________ Byt prešiel rekonštrukciou v r. 2010. Murované jadro so samostatným WC, komplet menené elektrické rozvody, nové dvere na troch miestnostiach. Všade sú drevené parkety, v kúpeľni, WC, kuchyni a chodbe je obklad, dlažba. V jedálenskom kúte laminátová podlaha. Nové stierky, maľovky. Plast. okná so žalúziami. Zachovalá kuchynská linka. Náklady na bývanie vrátane elektriny cca 230,-€. Orientácia bytu: J-Z. Bezproblémoví susedia. V cene bytu je kuch. linka so spotrebičmi (umývačka riadu, el. sporák) a vstav. nábytok. Ostatné zariadenie podľa dohody. Byt bude k dispozícii od 1.8.2022. __________________________________________________________ V okolí kompletná občianska vybavenosť: ZŠ, MŠ, zdrav. stredisko, nákupné stredisko, obchody, reštaurácie, športoviská, detské ihriská, MHD... __________________________________________________________ IS: Elektrina, ver. vodovod, kanalizácia, vykurovanie liatinovými radiátormi z vlastnej plynovej kotolne pre bytový dom., opt. internet. Správa bytového domu - IntenEURA. Energ. certifikát: Celková spotreba energie "B", Primárne energie "A1". __________________________________________________________ OBHLIADKA S MAKLÉROM: ROBERT BELLA - bella@tureality.sk

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578