NA PREDAJ!!! LUXUSNÝ 6-IZBOVÝ RODINNÝ DOM v Prešove - časť DÚBRAVA, na pozemku o výmere 915 m2.

Cena: na vyžiadanie
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 44289
 • Predaj: Rodinný dom
 • Zastavaná plocha: 100 m2
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Poznámka k cene: právny servis v cene
 • Náklady na služby a energiu: 150 Eur/mesiac
 • Rok výstavby: 1996
 • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
 • Zdroj tepla: zemný plyn
 • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
 • Prevažujúca konštrukcia objektu: tehlová
 • Pozemok: mierne svahovitý
 • Možnosti využitia: trvalé bývanie
 • Terajšie využitie: trvalé bývanie
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2017
 • Pitná voda: vodovod
 • Odpadové vody: verejná kanalizácia
 • Elektrický prúd: 220/380 V
 • Vybavenie: garáž
 • Počet izieb: 6
 • Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Rok kolaudácie: 1995-2002
 • Celková úžitková plocha: 200 m2
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Bezpečnostné zariadenie: Áno
 • Počet parkovacích miest v garáži: 1
 • Plocha obytnej časti: 200 m2
 • Výmera pozemku celkom: 915 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Tu reality ponúka na predaj krásny rodinný dom vhodný na viac-generačné bývanie, prípadne podnikanie, v Prešove - mestskej časti DÚBRAVA, na výnimočne vkusnom a udržiavanom pozemku o rozlohe 915 m2. Výhodou je jeho dispozícia a dostupnosť. Dve nadzemné podlažia majú úctyhodných 200 m2 úžitkovej plochy. Kolaudácia prebehla v r. 1996, v r.2000 bol zateplený, poslednou kompletnou rekonštrukciou prešiel v r. 2017, objekt je izolovaný - suchý. Prízemie pozostáva zo zádveria, šatníka, vstupu do garáže, chodby so schodišťom, priestrannej obývacej izby s prieduchmi, východ na terasu/, z kuchyne so vstavanými spotrebičmi /linka na mieru, plynový sporák, parná rúra, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu.../, špajze, kúpelne /vaňa, bidet/ a toalety. Vnútorným elegantným schodišťom sa dostaneme na poschodie, kde sa nachádzajú ďalšie štyri izby /v jednej z nich je balkón, v druhej je výstup na terasu/, samozrejmosťou je kúpelňa s WC. Dom je postavený z tehly /45 cm/, má sedlovú strechu /pálená šindľa/, plastové okná, podlahy /plávajúce-drevené/, v kúpeľniach a WC /keramická dlažba/. Pozemok má vlastnú studňu, ktorá zabezpečuje dostatok vody pre trávnatý závlahový systém vybavený s dažďovým senzorom a programom na zavlažovanie. Súčasťou domu je spomínaná garáž. Za domom sa nachádzajú dve terasy, pivnica, vonkajší kozub, záhradný domček. Na pozemku sú IS: obecný vodovod, elektrická a plynová prípojka, ústredné kúrenie, odpad je riešený kanalizáciou. Dom sa predáva čiastočne zariadený /vstavaný nábytok a spotrebiče/, k dispozícii je IHNEĎ !!!. Energetický certifikát nebol predložený. Rozmery na obrázku sú orientačné. V cene je zahrnutý kompletný právny a finančný servis TUreality, úhrada správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti. Žiadaná a vyhľadávaná lokalita mesta spolu s nízkymi nákladmi na bývanie Vám poskytnú ideálne bývanie - DOPORUČUJEM OBHLIADKU. Náklady na bývanie cca 150€/2 osoby. VIAC INFO: veber@tureality.sk, alebo na tel. čísle +421 41 3217800

Maklér
Mgr. Dušan Veber

Mgr. Dušan Veber

Email

veber@tureality.sk

Kontakt

0905508929

Referencia na makléra

PaedDr. PhDr. mgr. Milan Buk

“Dobrý deň, chcel by som sa touto cestou pekne poďakovať realitnému maklérovi Mgr. Dušanovi Veberovi za pružné reagovanie na našu požiadavku, ochotu a čas, ktorý nám venoval pri obhliadkach jednotlivých nehnuteľností. Mal som možnosť pri hľadaní tej pravej nehnuteľnosti pracovať aj so zástupcami mnohých iných realitných kancelárií, takže to môžem porovnať. Naozaj p. Veber je človek na pravom mieste, ktorý robí túto prácu vysoko odborne a na úrovni. Ešte raz srdečná vďaka.”

Pavol Gavaľa

“Chceli by sme poďakovať pánovi Mgr. Dušanovi Veberovi za profesionálny prístup pri predaji nehnuteľnosti. S pozdravom Gavaľovci.”

Adriana

“Boli sme veľmi spokojní, skvelá a rýchla spolupráca, úžasný prístup a nakoniec aj darček. Ďakujeme veľmi pekne:)”

Jozef Martiček

“Pán Veber nám predával RD, musím veľmi oceniť jeho profesionálny a ľudský prístup bez ohľadu na čas a ochotu pracovať aj cez víkend.... Ďakujem za obrovskú trpezlivosť a som mu veľmi vďačný za to, že mi pomohol aj s novým bývaním nad rámec svojich pracovných povinností...mal som skúsenosti aj s inými maklérmi, ale pán Veber je profesionál na svojom mieste....veľmi odporúčam....”

Lýdia Sedláková

“Spolupráca s pánom Veberom pri predaji domu bola na vysokej, profesionálnej a hlavne ľudskej úrovni. Príjemne vystupovanie, rýchle jednanie, dôveryhodnosť v jeho schopnosti. Maximálne vkladám dôveru a odporúčam aj iným.”

Iveta Varcholová

“Dovoľte mi vyjadriť veľké poďakovanie Mgr. Dušanovi Veberovi za jeho odbornosť a flexibilitu pri predaji mojej nehnuteľnosti. Prajem mu veľa úspechov v jeho ďalšej práci. S pozdravom Iveta V.”

Silvia Bačová

“Spolupráca s pánom Veberom pri predaji nehnuteľnosti bola bezproblémová, flexibilná, ústretová, na vysokej odbornej úrovni. Sprostredkoval predaj po právnej stránke, vždy som bola o všetkých krokoch včas informovaná a všetky právne kroky mi boli zrozumiteľne vysvetlené. Vysoko oceňujem férový a ľudský prístup, snahu vyjsť klientovi maximálne v ústrety. Príjemná spolupráca, môžem len odporučiť.”

Marián a Michal Pečeňákovci

“Dobrý deň, touto cestou by sme sa radi poďakovali spoločnosti TUreality, s.r.o., za promptne sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti i napriek nepriaznivej trhovej situácii spôsobenej vplyvom pandémie. Obzvlášť by sme chceli vyzdvihnúť pracovné nasadenie a poďakovať sa maklérovi Mgr. Dušanovi Veberovi za profesionálny, ústretový prístup s dôrazom na detaily a ochotou riešiť požiadavky zákazníka v skorých ranných a neskorých večerných hodinách. Ďakujeme.”

L. Čakanová

“Ďakujem pánovi Veberovi za skvelý prístup pri kúpe nehnuteľnosti. 100% spokojnosť a profesionalita.”

Miroslav Izsarik

“Sme veľmi spokojní so službami vašej realitnej kancelárie a váš maklér p. Veber bol veľmi ochotný a s profesionálnym prístupom . Vedel vyriešiť aj určite nedostatky a jeho služby vrelo odporúčame.”

Bc.Pavol Kaperák

“Maximálna spokojnosť odporúčam.”

Peter

“Maximálna spokojnosť s realitným maklérom, mal ľudský prístup, férové jednanie, patrí mu moja vďaka.”

Ingrid Fedočáková Sivuličová

“Veľká spokojnosť s trpezlivosťou a vytrvalosťou pána "M"akléra D. Vebera. Môžem len odporučiť. Kedykoľvek je k dispozícii, prispôsobí sa klientovi a robí všetko preto, aby bola spokojnosť všetkých zúčastnených strán. Ďakujem za spoluprácu.”

Macejkovci

“Chceli by sme sa poďakovať pánovi Veberovi za ústretovosť pri kúpe bytu, flexibilnosť pri vybavovaní zmlúv, dokladov a dodatkov. Ďakujeme Macejkovci.”

Žaneta Semančíková

“Ďakujem za perfektný prístup pána Vebera. Rýchle jednanie, všetko prebehlo bez problémov. Ochotný a milý pán.”

Michaela Gazdová

“Ďakujem za profesionálny a ľudský prístup a rýchle vybavenie:)”

Dušana Lentvorszká

“Som veľmi vďačná pánovi Veberovi, že mal k nášmu predaju nehnuteľnosti tak skvelý prístup. Bola komplikovaná situácia, no on sa jej zhostil s nasadením a profesionalitou. Taktiež som mu veľmi vďačná, že aj po predaji, keď sa vyskytli, nejaké dodatočné nezrovnalosti, vyriešil ich s prehľadom a promptne. V dnešnej dobe veľká vzácnosť. Veľmi mu držím palce v ďalšom profesionálom i súkromnom živote :-)”

Milina Sabová

“Chceli by sme sa poďakovať maklérovi Mgr. Dušanovi Veberovi za profesionálny prístup a ústretovosť pri odpredaji rodinného domu. Pomohol nám vybaviť všetky doklady potrebné k predaju nehnuteľností a plne rešpektoval naše požiadavky. Rodina Sabová”

Anna Olšavská

“Chcem sa ešte aj tu poďakovať p. Veberovi za jeho vysoko profesionálny prístup, starostlivosť po celý čas a jeho flexibilnosť pri vybavovaní a riešení potrebných záležitostí s predajom pozemkov. Sme Vám veľmi vďační za ochotu a ústretovosť. Srdečná vďaka.”

Klienti TUreality

“Týmto vyjadrujeme veľké poďakovanie pánovi Mgr. Dušanovi Veberovi za profesionálne a ľudské sprostredkovanie predaja nehnuteľnosti. Vážime si jeho prácu na trhu nehnuteľností, kedy aj v náročných situáciách nachádza rýchle a vhodné riešenia. Počas celej doby zmluvného vzťahu v každom procese spolupráce prejavil záujem o potreby a očakávania klientov a zohľadnil ich v následnej realizácii svojej činnosti makléra. Ešte raz veľké ďakujeme!”

Mgr. Peter Kandrík s rodinou

“Dobrý deň, aj touto cestou musím poďakovať maklérovi TU reality Prešov pánovi Mgr. Dušanovi Veberovi. S jeho vysoko profesionálnym prístupom k odpredaju reality, starostlivosťou, flexibilitou po vyjdení inzerátu, nehnuteľnosť sa odpredala vo veľmi krátkom až neuveriteľnom čase do 24 hodín. Sme veľmi spokojní s jeho službou. Obrátili sme sa na odborníkov. Ďakujeme.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578