EXKLUZÍVNA CENA v TUreality ponúka na predaj rodinný dom vo vo výbornej lokalite, Poprad

Cena: 360 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 44209
 • Predaj: Rodinný dom
 • Výmera pozemku celkom: 670 m2
 • Bezpečnostné zariadenie: Áno
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Odpadové vody: verejná kanalizácia
 • Pitná voda: vodovod
 • Terajšie využitie: trvalé bývanie
 • Možnosti využitia: trvalé bývanie
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Zastavaná plocha: 180 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj krásny rodinný dom so záhradou, garážou, altánkom, pripravený na okamžité bývanie blízko Aquacity v Poprade. Rodinný dom prešiel rekonštrukciou, je zateplený. Pozostáva z dvoch podlaží. Na prízemí je hala, izba, kuchyňa, kúpeľňa a technická miestnosť so špajzou a priestrannou garážou. Na poschodí je zrekonštruovaný priestor - vstupná hala, slúži ako jedáleň aj s krbom, kuchyňa so špajzou, priestranná obývačka, 3 samostatné spálne, kúpeľňa s rohovou vaňou a šatník. rodinný dom má rovinatý pozemok, vydláždený prístup ku garáži a samostatné vydláždené a zastrešené parkovacie státia pre ďalšie 2 autá. Kúrenie v rodinnom dome je kombináciou tuhého paliva v krbe na prízemí i na poschodí, plynového kotla s radiátormi. Energetický certifikát nebol vytvorený. Pre viac informácií volajte na +421 413 217 800 alebo rovno mailom na skokan@tureality.sk

Maklér
Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Email

skokan@tureality.sk

Kontakt

0918345308

Referencia na makléra

Marek Kostka

“Spolupráca s pani Skokan bola veľmi príjemná, veľmi ochotná ,nápomocná a ústretová, taktiež profesionálny prístup. Takže z mojej strany odporúčam a ešte raz ďakujem.”

Marek Peregrin

“Spolupráca s p. Mgr. Ľubomírou Skokan, RSc. je efektívna. Vážim si pomoc, informovanosť, dôveru, promptnosť, zhovievavosť, ústretovosť. Výsledkom čoho bola moja spokojnosť s kúpou 2 nehnuteľností - pozemkov. Ďakujem za profesionálny prístup. Určite budem odporúčať iným záujemcom. S úctou M. P.”

Alica Rindošová

“Profesionálna agentúra. Kupovala som na Sk byt po prvý x a preto som neovládala postup. Ale so všetkým pani Ľubka pomohla, trpezlivo vysvetlila. Všeobecná spokojnosť. Odporúčam. Ďakujem veľmi pekne a prajem veľa zdaru!”

Adrián Jurčo

“Profesionálny, ústretový prístup pani maklérky Skokan. Nemám čo vytknúť. Ak budem potrebovať zase pomoc určite sa zase ozvem. S mojej strany maximálna spokojnosť. Určite odporúčam.”

Frederika Rennerová

“So službami pani Skokan sme boli veľmi spokojní, kúpa prebehla rýchlo a bezproblémovo. Pani maklérka bola ochotná, spoľahlivá a okamžite komunikovala.”

Jozef Skokan

“Skvelá a nadštandardná spolupráca, promptné a vysoko profesionálne vybavenie predaja nehnuteľnosti. Plne odporúčame a ešte raz veľká vďaka!”

Aneta Mária Kocúnová

“Chcela by som poďakovať za príjemnú spoluprácu a za Vašu odbornosť a ústretovosť. Spokojnosť na mojej strane so službou. Odporúčam!”

Diana Sepitkova

“Oceňujem profesionálny prístup, férové jednanie, okamžité riešenie požiadaviek klientov a hlavne príjemné a milé jednanie. Kiež by takýchto maklérov bolo viac. Ďakujem za všetko, prajem veľa biznisových úspechov a spokojných klientov. -TU- sa rada vrátim:)”

Adela Šebestova

“Veľká spokojnosť a dobrá spolupráca. Vďaka.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578