REZERVOVANÉ-IBA U NÁS-3-IZBOVÝ BYT,KOMPLETNÁ REKONŠTRUKCIA,LOGGIA,PETRŽALKA-NÁM.HRANIČIAROV,74m2

Cena: 234 900,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 44203
 • Predaj: 3-izb. byt
 • Celková podlahová plocha bytu: 71 m2
 • Výťah: Áno
 • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
 • Zdroj tepla: teplo z kotolne
 • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
 • Nadzemné podlažie: Ostatné podlažie
 • Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Lodžia: Áno
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Kategória bytu: I. kategória
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj pekný, slnečný 3-izbový byt o výmere 71m2 plus loggia o výmere 3m2 vo vyhľadávanej lokalite na začiatku Petržalky na ulici Furdekova v blízkosti Námestia hraničiarov s vynikajúcou občianskou vybavenosťou a dostupnosťou do centra mesta. Byt sa nachádza na štvrtom poschodí z dvanástich a prináleží k nemu aj pivnica. Byt má výbornú dispozíciu, pozostáva z kuchyne so všetkými zabudovanými spotrebičmi, z ktorej sa vchádza na loggiu, a je umne prepojená z obývacou časťou, dvoch spálni, ktoré sú nepriechodné, kúpeľne so sprchovacím kútom a samostatné WC. Kompletná rekonštrukcia vrátane výmeny elektrických obvodov bola prevedená v rokoch 2013-2015, byt je vo vynikajúcom stave. Byt sa predáva kompletne zariadený. Mesačný zálohový predpis pre 2 osoby je na sumu 150€, pričom každý rok bol majiteľom vyčíslený preplatok. Obytný dom je vo výbornom stave, pred pár rokmi boli menené výťahy a stupačky. Výborná občianska vybavenosť, MHD, ZŠ, MŠ, obchody, banky, blízkosť lesíka, cyklotrasa, pešia dostupnosť električkovej trate. Energetický certifikát nie je k dispozícii. V cene je zahrnutá kompletná právna starostlivosť, poradenstvo a možnosť vybavenia HÚ. Vrelo odporúčam, treba vidieť. INFO a obhliadky: mail: smelko@tureality.sk, tel.: call centrum: +421 41 3217800. Pozrite si, prosím, video obhliadku a taktiež 3D Matterport: https://youtu.be/XhhP3IhreiA https://my.matterport.com/show/?m=x7qFW1daDzL

Maklér
Ľudovít Šmelko

Ľudovít Šmelko

Email

smelko@tureality.sk

Kontakt

0911676654

Referencia na makléra

Ing. Iveta Ž.

“Vážená pani/vážený pán, rada by som touto cestou vyjadrila svoju spokojnosť so službami, ktoré nám poskytla realitná kancelária TUreality - pobočka Bratislava, a to v zastúpení pána Ľudovíta Šmelka. Pán Šmelko jednal na vysokej profesionálnej úrovni, promptne komunikoval, spoľahlivo a včas informoval o všetkých sprostredkovateľských činnostiach a postupe. Sme s manželom naozaj potešení, že sme stretli stopercentného profesionála, ktorý rozumie svojej práci a je zároveň milým a príjemným človekom. TUreality rozhodne odporučíme našim priateľom a známym. So srdečným pozdravom, Ing. Iveta Ž.”

Magdaléna Megová

“Nie po prvý krát sme oslovili realitnú kanceláriu, ale po prvý krát sme sa stretli s maximálnou ochotou, ústretovosťou a profesionalitou, za čo patrí naše veľké ĎAKUJEME najmä p. Šmelkovi, ktorý nie je len realitný maklér, ale v prvom rade človek, ktorému záleží nielen na dobrom mene spoločnosti, ale v prvom rade na svojich klientoch. Svojou ochotou, flexibilitou a zanietenosťou pre spokojnosť všetkých ukázal, že napriek tomu, že konkurencia na trhu realít je dnes veľmi veľká, TU reality sa môže oprávnene pýšiť menom "spoľahlivá spoločnosť pre svojich klientov". Ešte raz ďakujeme a prajeme Vám veľa pracovných úspechov Rodina Megová”

doc.Ing.Katarína Šlopková,CSc

“Dobrý deň, som veľmi spokojná s Vašou realitnou kanceláriou,najmä s Vašimi maklérmi pánmi Jankom Haluškom ,ktorý mi veľmi pomohol pri predaji bytu v Žiline a doporučil svojho kolegu Ľudovíta Šmelka, ktorý s vysokou profesionalitou, prístupom a zodpovednosťou mi pomohol pri kúpe bytu v Bratislave. Veľmi pekne ďakujem, služby vašej realitnej kancelárie budem odporúčať v mojom okolí. Ďakujem.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578