REZERVOVANÝ rodinný dom s pozemkom - Beluša

Cena: 125 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 44109
  • Predaj: Rodinný dom
  • Výmera pozemku celkom: 2808 m2
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Pozemok: prevažne rovinatý
  • Príjazd: asfaltová cesta
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Predtým ako si pozriete fotogalériu skopírujte si tento link https://youtu.be/rdPMMU0kqTM TUreality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave vhodný na rekonštrukciu podľa predstáv nového majiteľa. K domu prislúcha veľký rovinatý pozemok spolu o rozlohe 2808m2. Dispozícia domu: 2 izby - obývacia izba a spálňa, samostatná kuchyňa, komora, povala. V zadnej časti pozemku sa nachádza stodola. Inžinierske site plyn, voda , elektrika. Energetický certifikát nebol predložený. V prípade záujmu, prosím, kontaktujte call centrum +421 41 3217800, alebo mail: gasparikova@tureality.sk

Maklér
Bc. Magdaléna Gašpariková

Bc. Magdaléna Gašpariková

Email

gasparikova@tureality.sk

Kontakt

0948507341

Referencia na makléra

Matúš Kunder

“Ďakujeme veľmi pekne za profesionálny ako aj ľudsky prístup, ochotu poradiť aj nad rámec danej služby. Obchod zabezpečený pani maklérkou bol bezproblémový. Pani maklérku odporúčame a zároveň ešte raz ďakujeme za všetko.”

Ivan Prekop

“Pani maklérku vrelo odporúčam, bola vždy k dispozícii, ochotne pomohla s prepisom, celý proces prebehol hladko a bezproblémovo. Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu!”

Eva Živčicová

“Pani maklérka má vynikajúci profesionálny prístup, ktorý nám pomohol vo všetkých fázach predaja nemovitosti. Ďakujeme.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578