EXKLUZÍVNE veľký 3 izbový byt, 69 m2 + 6m balkón, vyvýšené prízemie, Staré Mesto, Magurská ul.

Cena: 212 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 44014
  • Predaj: 3-izb. byt
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Predtým ako si pozriete fotky bytu, skopírujte si link videa a prezrite si interiér nehnuteľnosti z pohodlia domova: ********https://my.matterport.com/show/?m=Z2xLBrpQG7Y******** TU reality ponúka exkluzívne priestranný 3 izbový byt 69 m2 s balkónom na vyvýšenom prízemí, Magurská ul. Staré Mesto. Samotný byt prešiel kompletnou rekonštrukciou vrátane dispozičnej zmeny. Byt je voľný od 15.7. 2022. ________________________________________________________________________________ Kuchynská linka na mieru so všetkými spotrebičmi zn.: MORA a BECO, v byte sú vinylové a plávajúce podlahy, znížený sadrokartónový strop, hladké stierky a komplet nová elektrika vrátane ističov. Obývačka je vybavená externou klimatizáciou. Kúpeľňa je zariadená vaňou so sprchou, WC je samostatne, kde je priestor pre práčku a sušičku. Samotný byt je odstavený od plynu, takže varíte na indukčnej doske. Vchodové dvere sú bezpečnostné 3 kategórie s protihlukovou penou a byt je vybavený videovrátnikom. K bytu prináleží špajza na chodbe. Vkusná a dizajnová rekonštrukcia vytvára z tohto bytu prijemný a harmonický domov, ktorý si vás získa už pri prvej návšteve. Po nasťahovaní nie sú potrebné žiadne ďalšie investície. ________________________________________________________________________________ Orientácia bytu je J/S, jedná sa o tichú lokalitu medzi zeleňou, slepá ulica. Občianska vybavenosť priam vynikajúca, v tesnej blízkosti je MŠ, ZŠ, gymnázium, potraviny FRESH a iné obchody. 5 minút pešo ste na Hlavnej ul. V prípade záujmu Vám radi pomôžeme s vybavením HÚ. Pri rýchlom jednaní DOHODA NA CENE možná. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Keď Vás daná nehnuteľnosť zaujala, neváhajte ma v prípade akýchkoľvek otázok kontaktovať: simko@tureality.sk, tel.:+421 41 3217800.

Maklér
Ing. Tomáš Šimko

Ing. Tomáš Šimko

Email

simko@tureality.sk

Kontakt

0904408322

Referencia na makléra

Eva Kravcova

“Som veľmi spokojná. Veľmi ústretový, venuje sa klientom. Vidieť, že ho práca baví, budem určite odporúčať.”

Vladimír VARGA

“Vyjadrujem úplnú spokojnosť s predajom našej nehnuteľnosti a počítam s vami aj do budúcna.”

Gejza Aboši

“Touto cestou sa chceme velmi pekne poďakovať pánovi Šimkovi za rýchly a zodpovědný předák nehnuteľnosti. Boli sme vo všetkých smeroch s vámi velmi spokojený. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.”

Martin Šolc

“S prístupom pána Šimka som veľmi spokojný. Ochotne poradil a vybavil potrebné záležitosti spojené s kúpou bytu. Jasne vysvetlil aktuálny stav procesu kúpi bytu a všetky nasledujúce potrebné kroky.”

Marcela Szentkuti

“Ďakujem Ing. Šimkovi za profesionálny a ľudský prístup pri predaji bytu. Ochotný, trpezlivý, empatický. Správny človek, na správnom mieste. Svoju prácu vykonáva s plným nasadením, aj nad rámec svojich povinností. Prajem pevné zdravie a úspechy v práci. Ďakujeme.”

Michaela Bičkošová

“S prístupom a ochotou pána Šimka počas celého priebehu obchodu som bola maximálne spokojná. Svoju prácu odvádza s vysokým nasadením a ochotou pomôcť nám.”

Daniel Lukáč

“Veľmi dobrá, otvorená komunikácia, ochota riešiť veci rýchlo, seriózne a hlavne empaticky voči nám ako zákazníkom. Veľká spokojnosť.”

Vladimír Krivjaník

“Chcem sa veľmi pekne poďakovať pánovi Šimkovi za jeho prístup pri sprostredkovaní predaja môjho bytu v Košiciach na Havanskej ul. Reagoval promptne a profesionálne, vybavil všetko a jeho ľudský prístup ma veľmi oslovil. Myslím si, že Vaša spoločnosť TU Reality bude mať úspechy práve vďaka takým ľuďom, ako je Tomáš Šimko. Ďakujem za profesionálnu prácu a prajem pánovi Šimkovi aj vašej realitke všetko dobré a mnoho úspechov.”

Anna Meteňková

“Vďaka pánovi Tomášovi Šimkovi prebehol predaj našej nehnuteľnosti bez problémov, zbytočných naťahovačiek a hlavne rýchlo. Oceňujem jeho profesionálny a hlavne ľudský prístup a prajem veľa pracovných a osobných úspechov. Ďakujeme pán Šimko”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578