Samostatne stojaci rodinný dom, pozemok 342 m2, rekonštrukcia, Borský Mikuláš, okr. Senica

Cena: 154 900,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 43932
 • Predaj: Rodinný dom
 • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Zastavaná plocha: 96 m2
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Náklady na služby a energiu: 100 Eur/mesiac
 • Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
 • Prevažujúca konštrukcia objektu: tehlová
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Možnosti využitia: trvalé bývanie
 • Terajšie využitie: trvalé bývanie
 • Pitná voda: vodovod
 • Odpadové vody: žumpa bez prepadu
 • Elektrická tarifa: denný a nočný
 • Počet izieb: 3
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Výmera pozemku celkom: 342 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si video obhliadku: https://youtu.be/JSt8XjCZKgo Kompletná rekonštrukcia interiéru 2021/2022. Výhradne v ponuke našej realitnej kancelárie. TUreality ponúka na predaj samostatne stojaci, trojizbový rodinný dom v obci Borský Mikuláš. Dom je prízemný, pozostáva dispozične zo vstupnej chodby, z ktorej je vstup do kuchyne. Z kuchyne sa ide do obývacej izby, z ktorej je vstup do ďalších dvoch izieb. Z kuchyne je tiež vstup do kúpeľne s WC. Za ňou je posledná miestnosť, ktorá slúži ako práčovňa alebo sklad. Nad domom je rozľahlá povala. Interiér domu prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2021/2022. Dom má nové rozvody elektriny, vody, odpadu, plastové okná (trojsklo), vstupné dvere, interiérové dvere so zárubňami, kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi, nový elektrický kotol, nové steny, podlahy, znížené stropy, sanita. Vykurovanie zabezpečujú nové radiátory na elektrinu s vlastným termostatom a možnosťou naplánovania nastavenia teploty na celý týždeň. Spotrebiče sú úplne nové. V dome je zavedený nočný aj denný prúd. Nízke náklady na bývanie - cca 100,- eur/mesiac. V každej izbe je zavedená prípojka na internet. Murivo tvorí pálená tehla. Dom je zateplený z kvalitného polystyrénu - z prednej strany domu 10 cm polystyrénom, zo zadnej strany domu 16 cm polystyrénom. Na dome je hotová fasáda, stačí nahodiť fasádnu farbu. Nové sú aj odkvapové systémy. Dom je zaizolovaný proti zemnej vlhkosti. Dom je napojený na elektrinu a verejný vodovod. Na odvádzanie odpadu slúži žumpa, na ohrev vody slúži elektrický kotol. Dom má aj vlastnú studňu. Dom bol postavený v 60tych rokoch. Je ihneď voľný k nasťahovaniu. Názor makléra: Útulný a veľmi sympatický dom po vkusnej rekonštrukcii, je vhodný na trvalé bývanie ale takisto napr. aj ako rekreačná chalupa. Odporúčame vidieť. Lokalita: Dom sa nachádza v tichej lokalite mimo hlavnej cesty. Kúsok od domu sa nachádza zastávka autobusu, 200 m od domu sú potraviny. Päť minút od domu sa nachádza les, ktorý je možné spojiť s prechádzkou, hubárčením, cyklistikou a rekreáciou. Obec Borský Mikuláš sa nachádza cca 30 minút cesty autom od Bratislavy. V okolí obce je viacero možností trávenia voľného času, z tohto dôvodu je ponuka domu vhodná pre všetky vekové skupiny. Lokalita je známa možnosťami turistiky, hubárčenia, cyklistiky, rybárčenia. Neďaleko je situované golfové stredisko Penati Golf resort. V tesnej blízkosti obce sa nachádza mesto Šaštín-Stráže, ktoré je známe ako pútnické miesto. Priamo v meste Šaštín-Stráže sa nachádza rekreačná oblasť Gazárka. Samotná obec Borský Mikuláš má výbornú občiansku vybavenosť: sú tu tri materské školy, základná deväťročná škola, potraviny, drogéria, zdravotné služby (lekáreň, zdravotné stredisko), pošta, wellness, fitness centrum atď. Neďaleko predávaného domu sa nachádza autobusová zastávka. Podrobné informácie na +421 41 321 78 00, bohovic@tureality.sk.

Maklér
Mgr. Karol Bohovič

Mgr. Karol Bohovič

Email

bohovic@tureality.sk

Kontakt

0908807791

Referencia na makléra

Jaroslav Halgas

“Za mňa bol to človek na správnom mieste. Ďakujem. Super.”

Michaela Haragová

“Človek na správnom mieste s veľkou dávkou trpezlivosti a ochoty. Vrelo odporúčam všetkým. Počas celej kúpy mal profesionálny prístup a nesmierne nám pomohol získať domov.”

Robert Bohuš

“S priebehom nákupu a s profesionalitou pána makléra K. Bohoviča vyjadrujem spokojnosť. Vychádzal nám v ústrety a bol po celý čas pripravený pomôcť, či odpovedať na všetky otázky.”

Veronika K.

“Pri predaji našich nehnuteľností nám pomáha realitný maklér Mgr. Karol Bohovič. Ako sa hovorí, je to človek na správnom mieste. Profesionálny a hlavne ľudský prístup. Pravidelne sme boli informovaní o záujemcoch, ako aj vykonaných obhliadkach. Želáme mu v ďalšej práci veľa spokojných zákazníkov a uzatvorených obchodov. Ďakujeme.”

Eva Vavrinkovičová

“V akcii " Predaj pozemkov - Jablonec - Juh" ja som splnomocnená mojim bratom - zastupovať ho vo všetkých potrebných úkonoch, pretože je chorý, chodí o dvoch paliciach a neovláda ani počítač, ktorý považujem pre našu spoluprácu za veľmi dôležitý. Som presvedčená, že spoluvlastníci si vybrali správnu realitnú kanceláriu a v nej človeka, ktorý je zodpovedný, spoľahlivý, čo povie, to sedí. Pán Mgr. Bohovič nám posiela dokumenty na prezretie a pokyny ku každému prípadu predaja. Dúfame, že predaj našich pozemkov dokončí. Ja som s takýmto spôsobom spolupráce spokojná a pán Mgr. Bohovič má moju plnú dôveru.”

Henrich Selnekovič

“Veľmi pekne ďakujem za skvelý profesionálny prístup, perfektnú prácu na dosť komplikovanom prípade predaja a kúpy nehnuteľnosti, môžem len a len odporučiť, je to profík realiťák s ľudským dobrým charakterom, čo sa moc často nevidí v tomto svete...Ešte raz veľmi pekne ďakujem, máte odo mňa poklonu!!!”

Filip Staňo

“Profesionálny a systematický prístup počas celého priebehu spolupráce. Pán Bohovič s nami iniciatívne komunikoval a odovzdával nám priebežné informácie, takže celý čas sme mali pocit, že o ponúkaní a predaji bytu máme prehľad. Za vyzdvihnutie stojí aj fakt, že sme nemali pocit, žeby v priebehu spolupráce na nás vyvíjal tlak (napr. na zníženie ceny nami ponúkanej nehnuteľnosti). Celú spoluprácu s nami dotiahol až do úspešného odovzdania predaného bytu. Ďakujeme”

Jozef Vince

“Aj napriek nášmu komplikovanému prípadu, trpezlivý, ústretový, ochotný pomôcť aj poradiť profesionálne aj ľudsky, a to, že sme opäť v kontakte ohľadne ďalšieho prípadu, hovorí samo za seba.”

Dominika Ivančíková

“Priateľský prístup,ochota pomôcť so všetkým čo nehnuteľnosť obnáša,my sme sa nemuseli starať o nič,p. Bohovič všetko vybavil,všetko obchodil.To všetko nájdete pod jednou strechou v TUReality a čo sa týka prístupu,jednoznačne odporúčam! Hlavne férový prístup čo sa nevidí u každého realitného makléra! Ďakujeme.”

Dominika Ivančíková

“Ďakujeme krásne za vybavenie, za ochotu, za spoluprácu s Vami. Fakt sme Vás zaradili na prvú priečku skúsenosťami s realiťákmi a tak Vás budeme iba odporúčať.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578