EXKLUZÍVNA LOKALITA, TUreality predáme pozemok, okres Kežmarok,

Cena: 47 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 43680
  • Predaj: Pozemok pre rodinné domy
  • Výmera pozemku celkom: 1100 m2
  • Pozemok: prevažne rovinatý
  • Pripravenosť k výstavbe: schválené v územnom pláne
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality Vám ponúka na predaj investičný pozemok určený v územnom pláne na výstavbu rodinného domu 10 minút od okresného mesta Kežmarok, v obci Spišská Belá. Pozemok je mierne svahovitý zasadený do príjemného prostredia. Jeho rozmery budú prispôsobené podľa osadenia pozemku v danej lokalite, kde sa bude realizovať výstavba novej štvrte. Predpokladaná výstavba inžinierskych sietí je cca do 3 rokov. Náčrt pozemku je len informatívny a môže sa meniť v závislosti od dohodnutého rozmiestnenia pozemkov. Pre viac informácií kontaktujte callcentrum 00421 413 217 800 alebo mailom na skokan@tureality.sk

Maklér
Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Mgr. Ľubomíra Skokan, RSc.

Email

skokan@tureality.sk

Kontakt

0918345308

Referencia na makléra

Adrián Jurčo

“Profesionálny, ústretový prístup pani maklérky Skokan. Nemám čo vytknúť. Ak budem potrebovať zase pomoc určite sa zase ozvem. S mojej strany maximálna spokojnosť. Určite odporúčam.”

Frederika Rennerová

“So službami pani Skokan sme boli veľmi spokojní, kúpa prebehla rýchlo a bezproblémovo. Pani maklérka bola ochotná, spoľahlivá a okamžite komunikovala.”

Jozef Skokan

“Skvelá a nadštandardná spolupráca, promptné a vysoko profesionálne vybavenie predaja nehnuteľnosti. Plne odporúčame a ešte raz veľká vďaka!”

Aneta Mária Kocúnová

“Chcela by som poďakovať za príjemnú spoluprácu a za Vašu odbornosť a ústretovosť. Spokojnosť na mojej strane so službou. Odporúčam!”

Diana Sepitkova

“Oceňujem profesionálny prístup, férové jednanie, okamžité riešenie požiadaviek klientov a hlavne príjemné a milé jednanie. Kiež by takýchto maklérov bolo viac. Ďakujem za všetko, prajem veľa biznisových úspechov a spokojných klientov. -TU- sa rada vrátim:)”

Adela Šebestova

“Veľká spokojnosť a dobrá spolupráca. Vďaka.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578