PRIPRAVUJEME NA PREDAJ REKREAČNÚ CHATU PRI POVAŽSKEJ BYSTRICI, S ROZLOHOU POZEMKU 2200 m2

Cena: 299 950,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 43634
  • Predaj: OBJEKTY PRE BÝVANIE A REKREÁCIU
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality pipravuje a ponúka na predaj rekreačnú chatu pri Považskej Bystrici s úžaným výhľadom na Velký Manín a kúsok od Manínskej tiesňavy. Chata má 2 poschodia. Na 2 poschodí je 10 izieb, 30 lôžok, veľká spoločenská miestosť, balkóny, kúpeľne, toalety a terasa. Na 1 Poschodí sa nachádza veľká spoločenská miestnosť s jedálňou a možnosťou využitia napríklad na oslavy, kuchyňa a práčovňa. Všade bude zavedená funkčná voda, elektrina, a odpad do spoločného septiku. Energetický certifikát nebol predložený. Pre viac informácii nás kontaktujte na tel. čísle +421 41/321 78 00, mailom: borekova@tureality.sk

Maklér

Monika Boreková

Email

borekova@tureality.sk

Kontakt

0911472789

Referencia na makléra

Stanislav Mečiak

“Pani Boreková nám pomohla pri kúpe pozemku. Týmto sa jej chceme poďakovať. Maximálna spokojnosť. Vrelo odporúčam.”

Vladimír Bellan

“Ďakujeme p. Borekovej za profesionálne sprostredkovanie predaja, sme maximálne spokojní. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme.”

Ján DULA

“Prostredníctvom pani Borekovej som kupoval byt. Všetko ochotne vybavila, pomohla aj s vecami ktoré neboli v náplni jej práce. Oceňujem jej pozitívny a profesionálny prístup. Môžem len odporučiť.”

Maroš Dendis

“Ďakujem p. Borekovej za sprostredkovanie predaja RD od získania kupcu až po administrovanie zmluvných dokumentov.”

František Kemka

“Som spokojný na 200%.”

Ján Štubňa

“Milá, priateľská, ústretová a hlavne pomohla vybaviť, čo bolo treba. Vrelo odporúčam a prajem veľa úspechov do budúcna.”

Katarína Z.

“Vážená pani Boreková, obrátila som sa na Vás s dôverou vďaka doporučeniu mojej dobrej známej, ktorá mala s Vami, ako realitným agentom dobré skúsenosti. Dobrú povesť, ktorá Vás sprevádza, ste potvrdila a tak mi zostáva len poďakovať za spoluprácu, ktorá bola vždy korektná , myslím, ku spokojnosti všetkých zainteresovaných. Prajem hodne zdaru v práci a pevné uzdravie. S úctou vďačná klientka Katarína Z.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578