ZNÍŽENÁ CENA! RODINNÝ DOM, Slovenský Grob, pozemok 833 m²

Cena: 235 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 43436
  • Predaj: Rodinný dom
  • Zastavaná plocha: 120 m2
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Rok výstavby: 1968
  • Prevažujúca konštrukcia objektu: tehlová
  • Stav: Pôvodný stav
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Výmera pozemku celkom: 833 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si: video **** https://www.youtube.com/watch?v=ilrhwfVsOGk**** 3D prehliadka **** https://my.matterport.com/show/?m=9AL2bbRBC3a**** TU reality exkluzívne ponúka na predaj 3 izbový rodinný dom v obci Slovenský Grob. Ponúka sa ešte ďalších cca 130 m2 v podkrovnom bývaní, ktoré možno prerobiť podľa svojich predstáv. POLOHA: - centrum obce - výborné napojenie: Bratislava (15min.), Pezinok (5 min.), Senec (10 min.) DISPOZÍCIA: - obývačka - spálňa - detská izba - kuchyňa - komora - kúpeľňa - samostatné WC Z chodby je vstup do veľkého neobývaného podkrovia a do veľkej dvojizbovej pivnice. VÝHODY: - rekonštrukcia podľa vlastných predstáv - veľká záhrada - blízkosť mesta i prírody (Malé Karpaty, Senecké jazerá) - kompletná občianska vybavenosť - všetky inžinierske siete - možnosť dvoch samostatných bytových jednotiek Rozmery uvedené v mapke a v texte sú približné! Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu kontaktujte prosím: JANA VLACHOVIČOVÁ, vlachovicova@tureality.sk, callcentrum: +421 41 3217800

Maklér
Mgr. Jana Vlachovičová

Mgr. Jana Vlachovičová

Email

vlachovicova@tureality.sk

Kontakt

0911305732

Referencia na makléra

Tatiana Gallisova

“Pani Janku Vlachovičovú vrelo odporúčam každému kto chce bez problémov predať či kúpiť nehnuteľnosť!!! Je to úžasná žena, predala nám 2 byty. Je ústretová, ľudská, ochotná. Veľmi pekne jej ďakujeme za pomoc. Želáme všetko dobré.”

Milan Rys

“Veľmi profesionálny a ľudský, sympatický prístup pri kúpe nehnuteľnosti v Smoleniciach. Boli sme s maklérkou nad mieru spokojní.”

Margita Slovincová

“Maklérka bola veľmi milá, ochotná a starostlivá. Som jej prácou nadmieru spokojná. Ďakujem!”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578