2 IZBOVÝ BYT O ROZLOHE 63 m2, DUBNICA NAD VÁHOM

Cena: dohodou
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 43207
  • Predaj: 2-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 63 m2
  • Nadzemné podlažie: Ostatné podlažie
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Skôr ako si pozriete fotogalériu, tak si skopírujte nasledujúci link https://youtu.be/1txhrkm-f70 a pozrite si vizualizáciu bytu. TUreality ponúka na predaj 2 izbový byt o rozlohe 63m2. Byt je v štádiu kompletnej rekonštrukcie. Dispozične je riešený vstupnou chodbou z ktorej sa ide do spálne a vchodom do kúpeľne, samostatnej toalety a veľká obývačka s kuchyňou. Byt bude hotový a pripravený na odovzdanie, august, september 2022. Energetický certifikát nebol predložený. Viac informácií na tel. čísle: +421 41 3217800 alebo prostredníctvom e-mailu: cernanska@tureality.sk

Maklér
Mgr. Dominika Čerňanská

Mgr. Dominika Čerňanská

Email

cernanska@tureality.sk

Kontakt

0903802194

Referencia na makléra

Helena Husárová

“Chcem sa poďakovať pani maklérke. Naozaj nám so všetkým pomohla, vybavila aj nemožné :). Určite využijeme jej služby aj nabudúce.”

Soňa Kecová (Kormaníková)

“Touto cestou by som sa chcela poďakovať maklérke z Vašej pobočky, Mgr. Dominike Čerňanskej, ktorá na diaľku sprostredkovala predaj môjho bytu. Ochotne vždy odpovedala na všetky moje otázky, reagovala v podstate okamžite a jej celková práca bola na vysokej profesionálnej úrovni. Takisto mi vo veľa veciach vyšla v ústrety, keďže žijem v zahraničí a kvôli súčasnej situácii pre mňa nebolo možné na Slovensko cestovať. Ešte raz, veľké ďakujem!”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578