Rezervované: 4 iz. byt s garážou, terasou a pozemkom Dolný Kubín - Žaškov.

Cena: na vyžiadanie
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 42985
 • Predaj: 4-izb. byt
 • Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Celková podlahová plocha bytu: 85 m2
 • Výťah: Nie
 • Rok výstavby: 1991
 • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
 • Zdroj tepla: kvapalný plyn
 • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
 • Nadzemné podlažie: Ostatné podlažie
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2019
 • Balkón: Áno
 • Terasa: Áno
 • Konštrukcia bytu: tehlová
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Počet parkovacích miest v garáži: 1
Popis nehnuteľnostiTlačiť

3D obhliadka - link skopírujte do prehliadača. ****https://my.matterport.com/show/?m=vac4cRakhWF***** ———————————————————————————- TUreality exkluzívne ponúka na predaj 4 izbový byt s balkónom 85m2, terasou 24m2, garážou a pozemkom v obci Žaškov okres Dolný Kubín. Byt sa nachádza na 1 poschodí nad garážou s prívodom vody a elektriky. Kompletná rekonštrukcia prebiehala postupne od r. 2010 : nové rozvody, elektrika a plyn. Ukončená v r. 2019 nová kúpeľňa, WC, podlahy, terasa. Okná 2 sklo - drevené rámy. Vstup do bytu riešený z 2 strán: hlavným vchodom z južnej strany, alebo súkromnou terasou. Pozemok v okolí domu je využívaný ako záhradka. Priestor pred vchodom je určený na parkovanie. Tehlový bytový dom je napojený na vodovod, kanalizáciu, plyn, elektrickú sieť. Výhodou je vlastný plynový kotol na kúrenie a teplú vodu. K bytu patrí aj okolitý pozemok 1/6 z 1600m2. Obec Žaškov je vzdialená od okresného mesta Dolný Kubín 12km s výbornou dostupnosťou. Ponuka je vhodná na trvalé bývanie aj rekreačné či investičné využitie. Oddych pre rybárov poskytujú blízke Párnice jazerá a rieka Orava. Lyžiari využijú strediská Lučivná, Kubínska hoľa a Racibor. Na svoje si prídu hlavne turisti, futbalisti, motokrosári a cyklisti. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť, pre deti školu aj škôlku. Denný stacionár zastrešuje opateru pre dôchodcov.  Pri kúpe nehnuteľnosti prostredníctvom TU reality zabezpečíme: * finančný servis šitý na mieru konkrétneho klienta * vypracovanie všetkých potrebných zmlúv právnikmi našej spoločnosti * sprievod kvalifikovaného makléra celým procesom kúpy: paulinyova@tureality.sk,CALL CENTRUM +421 41 3217800

Maklér
Beata Paulínyová

Beata Paulínyová

Email

paulinyova@tureality.sk

Kontakt

0949011763

Referencia na makléra

Spokojní klienti Jozef a Libuša Gálikovci.

“S prácou pani Paulínyovej sme veľmi spokojní. Vždy bola ústretová a všetko prebehlo na vysokej profesionálnej úrovni. Želáme veľa zdravia a pracovných úspechov.”

Marián Pataj

“Pani Paulínyová predviedla veľmi korektný a profesionálny prístup, bola veľmi flexibilná a ochotná. Určite môžem spoluprácu s ňou len odporúčať.”

Radomír Trnovec

“Maximálna spokojnosť s p. Paulínyovou. Všetko prebehlo max korektne a odporúčam. Ďakujem za spoluprácu.”

Erik Bochner

“Touto cestou by sme chceli veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie predaja bytu a zároveň kúpy domčeka. Obchod prebehol veľmi pokojne, profesionálne a s maximálnou ústretovosťou. Pani Paulínynová je maximálne snaživá, sústredená za čo prejavujeme veľký obdiv. Svoju prácu si vykonáva svedomite, zodpovedne a s nasadením na 120%. Prajeme veľa veľa úspechov a samozrejme mnoho spokojných klientov. Čo viac dodať... skutky a jej skúsenosti hovoria za všetko Jednoznačne odporúčame :).”

p. Sanigova

“Sme maximálne spokojní s pani Paulínyovou. Byt, ktorý sme predávali bol za veľmi rýchly čas predaný. Bola k nám veľmi milá a vo všetkých otázkach, ktoré sme mali v súvislosti s predajom nám ochotne poradila. Mala naozaj dostatok trpezlivosti a obchod dotiahla až do konca.”

Miroslava Slašťanová

“S prácou pani Beátky som bola nadmieru spokojná. Všetko prebehlo seriózne a rýchlo. Vrelo ju odporúčam každému, kto chce predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť. Ďakujem za spoluprácu”

Erika Bartánusová

“Absolútna spokojnosť a naozaj odporúčam vo všetkých smeroch! Záujem o klienta, promptné vybavovanie čohokoľvek, kvalitné rady... Za celý čas spolupráce nevznikla ani jedna zlá skúsenosť. ĎAKUJEME!”

Edita Močilanová

“Chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s milým prístupom maklérky p. Beátky Paulínyovej. Napriek našej vzdialenosti od miesta predaja RD bola veľmi ochotná, ústretová, ochotná poradiť, pomôcť, prísť dokonca za nami osobne aj do iných okresov ( LM,RK, MT ) Ďakujeme za spoluprácu, odporúčam.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578