TUreality ponúka na predaj 3i byt 79m2, Okres Žiar nad Hronom, Obec Vyhne

Cena: 64 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 42603
  • Predaj: 3-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 79 m2
  • Výťah: Nie
  • Nadzemné podlažie: Prízemné podlažie
  • Stav: Pôvodný stav
  • Konštrukcia bytu: tehlová
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Balkón: Áno
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj 3i byt 79m2 v obci Vyhne. Byt je v pôvodnom stave a vhodný na rekonštrukciu. Parkovanie je bezproblémové pred domom pre majiteľov bytov. Neďaleko je aj zástavka SAD. Byt je možné dokončiť podľa vlastných predstáv a je ihneď k dispozícii. Dispozícia: chodba, 3x izba, kuchyňa, kúpeľňa + WC, špajza. K bytu sú aj dve väčšie pivnice. Kúrenie a ohrev teplej vody je na plyn. V byte je aj možnosť kúrenia pevným palivom. Energetický certifikát nebol predložený. Pre obhliadku, alebo podrobnejšie informácie využite kontakty: email: rusnak@tureality.sk alebo mobil: +421 41 3217800

Maklér

Róbert Rusnák

Email

rusnak@tureality.sk

Kontakt

0949395710

Referencia na makléra

Alena Masaryková

“Veľmi dobrá komunikácia aj spolupráca celkovo. Pán Rusnák veľmi ochotný, kúpa prebehla hladko bez problémov. Za mňa odporúčam.”

Tomas

“Píšem v mene mojej starkej: Veľká spokojnosť pri predaji bytu starej mamy. Starkej sa veľmi páčilo video a hlavne obchod dopadol nad naše očakávania. Určite by sme sa pri ďalšom predaji nehnuteľnosti obrátili na p. Rusnáka.”

Zdena Šoucová

“S prístupom p. Rusnáka pri predaji bytu, ktorý zdedili synovia po otcovi sme boli veľmi spokojní. Oceňujeme ochotu, odbornosť, príjemné vystupovanie, časovú flexibilitu.”

Lubos T.

“Ďakujem za celý priebeh kúpy bytu aj keď to nešlo úplne hladko ako sme si na začiatku predstavovali, tak p. Rusnák mal veľkú trpezlivosť a aj vďaka nemu sme to dotiahli do úspešného konca. Odporúčam!”

Karol Berndt

“Bol som veľmi spokojný s pánom Rusnákom, bol ochotný pomôcť prakticky so všetkým a v ktorúkoľvek hodinu, oceňujem jeho profesionálny prístup a ďakujem. Môžem ho len odporučiť.”

Janka Cintelova

“Maximálna spokojnosť po všetkých stránkach súvisiacich s predajom a kúpou bytu.”

Rebecca T

“Veľká spokojnosť s pánom Rusnákom. Profesionálny prístup, milá komunikácia. Pán Rusnák bol ochotný so všetkým poradiť a pomôcť. Odporúčam.”

Jakub M.

“Ďakujem za dobré rady a celý priebeh kúpy bytu s priateľkou. Sami by sme si nevedeli rady. P. Rusnák poradil a dosť nám pomohol s financovaním a prepisom energií. Ďakujeme odporúčam.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578