NA PREDAJ PERFEKTNÝ 3-IZBOVÝ BYT PO REKONŠTRUKCII LEN 10 MIN. OD LIPT. MIKULÁŠA.

Cena: 97 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 42516
  • Predaj: 3-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 69 m2
  • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
  • Zdroj tepla: teplo z kotolne
  • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
  • Rok poslednej rekonštrukcie: 2017
  • Balkón: Áno
  • Konštrukcia bytu: tehlová
  • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality PONÚKA NA PREDAJ PEKNÝ 3-IZBOVÝ BYT PO KOMPLET REKONŠTRUKCII LEN 10 min. OD LIPT. MIKULÁŠA - V OBCI DÚBRAVA. __________________________________________________________ Byt o výmere takmer 69 m2 je na 3. poschodí s balkónom a pivnicou cca 3 m2 sa nachádza v 4-podlažnom murovanom bytovom dome na okraji obce v tichom peknom prostredí a okolitou prírodou. V Bytovom dome boli vymenené vchodové dvere s prístreškom, a plastové okná. Dostatok parkovacích miest pre obyvateľov priamo pred bytovým domom. Okolo domu je dostatok bezpečného priestoru pre deti a neďaleko detské ihriská. Obec obklopuje pekná príroda a z balkóna je výhľad na Nízke tatry. __________________________________________________________ Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou s veľmi praktickou zmenou dispozičného riešenia kde je obývacia izba spojená s kuchyňou. V izbách sú laminátové podlahy, v kúpeľni a WC, je dlažba. Nové omietky, maľovky, znížené stropy, dvere + bezpečnostné vchodové, elektroinštalácia. Plast. okná so žalúziami. Veľmi zachovalá moderná kuchynská linka so spotrebičmi + vstavané skrine sú súčasťou bytu. Ostatné zariadenie podľa dohody. V spoločných priestoroch Kočikáreň a Práčovňa. Orientácia bytu: východ-západ. Bezproblémoví príjemní susedia. __________________________________________________________ V okolí výborná občianska vybavenosť: ZŠ, MŠ, nákupné centrum, detské ihriská, OÚ, lekár. __________________________________________________________ IS: Elektrina, ver. vodovod, kanalizácia, opt. internet. Ústredné kúrenie + TÚV z centrálnej kotolne. Správa bytového domu - SBD, Kompletné mesačné náklady len 130,-€/mes. __________________________________________________________ Lokalita, kde sa byt nachádza je z hľadiska pozície medzi Nízkymi Tatrami a priehradou Lipt. Mara. S prístupom na diaľnicu D1. Z hľadiska cestovného ruchu, je zaujímavá aj pre turistov so záujmom o lyžovanie (Jasná - Nízke Tatry, Malinô Brdo, + ďalšie menšie strediská na Liptove) termálne kúpaliská (Tatralandia, Gino-paradise), turistiku, cykloturistiku, rybolov, yachting, zber húb, poľovníctvo...atď. __________________________________________________________ OBHLIADKA S MAKLÉROM: ROBERT BELLA - 0905 501 679, bella@tureality.sk

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578