PREDAJ SPUSTENÝ! Komfortné a nadčasové 3 izbové polodomy v rezidencii Nad Slatinou. 109m² 

Cena: 176 500,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 42172
  • Predaj: Rodinný dom
  • Počet parkovacích miest v garáži: 1
  • Forma vlastníctva: firemný
  • Rok kolaudácie: 2022-2024
  • Stav: Novostavba
  • Príprava teplej vody: el.akumulačný boiler
  • Zdroj tepla: el. priamovykurovacie telesá
  • Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
  • Rok výstavby: 2021
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka: Hľadáte moderné bývanie v rodinnom dome? Nech sa páči, rezidencia Nad Slatinou začala s výstavbou už druhej etapy polodomov v radovej výstavbe. Nachádza sa obklopení prírody v blízkostí Štepnickej skaly, pod lesom a s prírodným prameňom Slatina na dosah ruky. To všetko len 3 km od mesta Púchov. Pokojné miesto pre váš nový domov s benefitom dostupnosti ku kompletnej občianskej vybavenosti. Polodom je členení na tri podlažia, kde v jeho prízemí je dvojgaráž, priechodová chodba, pivnica o veľkosti 3,5m² a schodisko k bytu. Na druhom podlaží sa nachádza 3 izbový byt o rozlohe 61,3m², s priestranným balkónom 9,3m². Byt má dva vstupy, jeden zo spoločnej garáže a druhý, bezbarierový z tretieho poschodia, kde je parkovacie státie.Na porvom podlaží je technická miestnosť o rozlohe 6,6m².Z chodby sa hneď dostanete k samostatnému WC a rodinnej kúpelni. Otvorená kuchyňa s obývacou izbou 25m² má vstup na balkón. S chodby je vstup do spálne, ktorá ma taktiež výstup na balkón s nezameniteľným výhľadom. Predpokladaný termín dokončenia: Leto 2022. Byty sa budú predávať v prevedení holobyt, avšak vieme zabezpečiť dokončenie na klúč, podľa vaších predstáv. V cene bytu je aj parkovacie miesto a spoluvlastnícky podiel na pozemku pod domom. Energetický certifikát nebol dodaný. Pre viac informácií a dohodnutie obhliadky vášho budúceho domova, ma neváhajte kontaktovať: majercik@tureality.sk +421 41 3217800.

Maklér
Marian Majerčík

Marian Majerčík

Email

majercik@tureality.sk

Kontakt

0904299111

Referencia na makléra

Jozef Mozola

“Príjemné vystupovanie, vysvetlenie detailov počas ukážky nehnuteľnosti. Všetko bolo zabezpečené promptne bez problémov.”

Anna Benešová

“Bola som veľmi spokojná s prístupom pána M. Majerčíka. Je nielen ústretový, ochotný, rýchly, ale je aj výborný odborník, ktorý veciam rozumie, vie poradiť i zariadiť všetko potrebné. Naozaj profesionál na vysokej úrovni.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578