TOP-Pripravujeme do ponuky - Exkluzívne iba u nás 5 izbový rodinný dom v Šali ul. Agátová v pôvodnom veľmi zachovalom stave, s pozemkom o výmere 840 m2.

Cena: 185 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 41948
  • Predaj: Rodinný dom
  • Možnosti využitia: trvalé bývanie
  • Počet izieb: 5
  • Stav: Pôvodný stav
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Počet nadzemných podlaží: 2
  • Počet parkovacích miest v garáži: 1
  • Počet podzemných podlaží: 1
  • Výmera pozemku celkom: 840 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality pripravuje do ponuky, výhradne iba u nás rodinný dom v Šali na ul. Agátová. Rodinný dom je 5 izbový s ideálnym pozemkom 840 m2. Dom je v pôvodnom veľmi zachovalom stave s dobrou dispozíciou interiéru. Výmera domu je 160 m2 s garážou na jedno auto. Dom je dvojposchodový, na prízemí domu sa nachádza: vstupná chodba, wc, kuchyňa, obývačka s výstupom na terasu a krbom, izba, garáž a vstup do pivnice. Na poschodí domu sa nachádza kúpeľňa, spálňa ,dve menšie izby. Tento dom má veľký potenciál, je suchý, zachovalý, bez prasklín, vhodný na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv nových majiteľov. Lokalita domu je veľmi vyhľadávaná v Šali, ktorá vám zaručí pokojné a kľudné bývanie. Susedia sú veľmi dobrý. Pre viac informácii ma kontaktujte na adrese kmetkova@tureality.sk alebo na tel. čísle: +421413217800.

Maklér
Ing. Monika Kmeťková

Ing. Monika Kmeťková

Email

kmetkova@tureality.sk

Kontakt

0911880204

Referencia na makléra

Andrea Nicolettiová

“Veľká spokojnosť s pani maklérkou, ochota, profesionalita.”

Martin Lenčéš

“Pani Ing. Monika Kmeťková prevádza svoju prácu na veľmi vysokej úrovni , maximálna pripravenosť. Celkovo sa to dá hodnotiť ako profesionál.”

Tomáš Kostovčik

“Ďakujeme pani Ing. Monike Kmeťkovej za ochotu a spoľahlivosť ktorú v nej vidíme od prvého stretnutia. Vždy nás vypočuje, informuje a poradí v každom ohľade. Môžeme len odporúčať že p. Monika je žena na správnom mieste. Všetko dobré vám praje rodina Kostovčíková.”

Marián Pollák

“Prvý krát som ja a moja manželka využil služieb realitnej kancelárie a neľutujeme. Aj napriek mojej a manželkinej pracovnej vyťaženosti sa spolupráca vďaka ochote a profesionálnemu prístupu k práci vydarila. ODPORÚČAME a želáme pani Ing. Kmeťkovej v práci veľa úspechov.”

Monika Lelovicsová

“So spoluprácou s pani Ing. Kmeťkovou sme boli veľmi spokojní. Príjemné vystupovanie, ochota a spoľahlivosť počas celej spolupráce zabezpečili spokojnosť obidvoch strán. Bola vždy k dispozícii, mohli sme sa na ňu obrátiť s akoukoľvek otázkou, všetko nám pekne vysvetlila. Chceli by sme sa ešte raz poďakovať pani Ing. Kmeťkovej za profesionálny prístup.”

Andrea Takacsova

“Milá, šikovná, ústretová. Bola vždy k dispozícii, vybavila všetko k spokojnosti obidvoch strán, všetko pekne vysvetlila, náš domček predala behom týždňa. Ďakujeme.”

Alena Kavcová

“Chcem sa poďakovať pani Ing. Kmeťkovej za príjemné vystupovanie, dokonalý servis a pravdivé informácie o aktuálnom stave predmetnej nehnuteľnosti, ako aj za ochotu byť k dispozícii i o víkendoch a večerných hodinách. Som s jej službami mieru spokojná a určite budem odporúčať jej služby aj známym. Prajem veľa úspechov v práci a mnoho spokojných klientov.”

Drahomíra Tvrdoňová

“Veľmi milá, ochotná, nápomocná. Po desiatich mesiacoch kontaktu s realitnými maklérmi môžem skonštatovať, že takých, ako je ona, je v tomto odbore veľmi málo. Odporúčam!!!!”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578