REZERVOVANÉ rodinný dom na slnečnom pozemku v Liptovských Revúcach, 508 m2

Cena: 156 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 41798
 • Predaj: Rodinný dom
 • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Príprava teplej vody: el.akumulačný boiler
 • Terajšie využitie: trvalé bývanie
 • Pitná voda: vodovod
 • Odpadové vody: žumpa bez prepadu
 • Elektrický prúd: 220/380 V
 • Vybavenie: garáž
 • Počet izieb: 4
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Počet nadzemných podlaží: 2
 • Výmera pozemku celkom: 508 m2
 • Rok poslednej rekonštrukcie: 2004
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Video obhliadka:***https://youtu.be/pwD5c6T1loM*** ------------------------------------------- TUreality EXKLUZÍVNE ponúka na predaj rodinný dom na rovinatom slnečnom pozemku 508m2 v rekreačnej obci Liptovské Revúce. Dvojpodlažný zateplený domček má pôdorys 86m2. K domu prislúchajú prístavby: letná kuchynka, garáž s automaticky ovládanou bránou,dreváreň. Zrekonštruovaný rodinný dom je postavený z tehly, zateplený, nová fasáda, okná - plastové rámy, strecha plech, vyfrézované komíny, kamerový systém. Celý pozemok je oplotený, brána je elektricky ovládaná. Dispozícia domu prízemie: predsieň s krbovou pieckou, schodisko, veľká kuchyňa, kúpeľňa vybavená sprchovým kútom, umývadlom, WC- samostatné, priestranná izba, technická miestnosť. Prvé podlažie:chodba , balkón, 3x nepriechodné izby, kumbál. Vykurovanie: pec na pevné palivo možnosť využiť elektrické centrálne, v predsieni krbová piecka. Odpad vedený do žumpy. Voda - obecný vodovod. Energetický certifikát nebol predložený. Liptovské Revúce sa tešia záujmu pre svieži horský vzduch, podmanivú prírodu, rozprávkovú vtáčiu záhradu, lesy plné zveri a lesných plodov. Obec je východiskovým bodom pre turistické trasy na vrch Ploská, Čierny Kameň či prechod hrebeňom cez vrch Zvolen na Donovaly. Milovníci výšok ocenia výstup Ferata Dve veže. Pri obhliadke nehnuteľnosti rada poskytnem ďalšie informácie paulinyova@tureality.sk , call centrum číslo: +421 41 3217800

Maklér
Beata Paulínyová

Beata Paulínyová

Email

paulinyova@tureality.sk

Kontakt

0949011763

Referencia na makléra

Spokojní klienti Jozef a Libuša Gálikovci.

“S prácou pani Paulínyovej sme veľmi spokojní. Vždy bola ústretová a všetko prebehlo na vysokej profesionálnej úrovni. Želáme veľa zdravia a pracovných úspechov.”

Marián Pataj

“Pani Paulínyová predviedla veľmi korektný a profesionálny prístup, bola veľmi flexibilná a ochotná. Určite môžem spoluprácu s ňou len odporúčať.”

Radomír Trnovec

“Maximálna spokojnosť s p. Paulínyovou. Všetko prebehlo max korektne a odporúčam. Ďakujem za spoluprácu.”

Erik Bochner

“Touto cestou by sme chceli veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie predaja bytu a zároveň kúpy domčeka. Obchod prebehol veľmi pokojne, profesionálne a s maximálnou ústretovosťou. Pani Paulínynová je maximálne snaživá, sústredená za čo prejavujeme veľký obdiv. Svoju prácu si vykonáva svedomite, zodpovedne a s nasadením na 120%. Prajeme veľa veľa úspechov a samozrejme mnoho spokojných klientov. Čo viac dodať... skutky a jej skúsenosti hovoria za všetko Jednoznačne odporúčame :).”

p. Sanigova

“Sme maximálne spokojní s pani Paulínyovou. Byt, ktorý sme predávali bol za veľmi rýchly čas predaný. Bola k nám veľmi milá a vo všetkých otázkach, ktoré sme mali v súvislosti s predajom nám ochotne poradila. Mala naozaj dostatok trpezlivosti a obchod dotiahla až do konca.”

Miroslava Slašťanová

“S prácou pani Beátky som bola nadmieru spokojná. Všetko prebehlo seriózne a rýchlo. Vrelo ju odporúčam každému, kto chce predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť. Ďakujem za spoluprácu”

Erika Bartánusová

“Absolútna spokojnosť a naozaj odporúčam vo všetkých smeroch! Záujem o klienta, promptné vybavovanie čohokoľvek, kvalitné rady... Za celý čas spolupráce nevznikla ani jedna zlá skúsenosť. ĎAKUJEME!”

Edita Močilanová

“Chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s milým prístupom maklérky p. Beátky Paulínyovej. Napriek našej vzdialenosti od miesta predaja RD bola veľmi ochotná, ústretová, ochotná poradiť, pomôcť, prísť dokonca za nami osobne aj do iných okresov ( LM,RK, MT ) Ďakujeme za spoluprácu, odporúčam.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578