REZERVOVANÉ-VÝHRADNE IBA U NÁS-3-IZBOVÝ BYT, STARÉ MESTO, ČIASTOČNÁ REKONŠTRUKCIA, TERASA, 86 m2

Cena: 275 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 41539
 • Predaj: 3-izb. byt
 • Celková podlahová plocha bytu: 86 m2
 • Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
 • Zdroj tepla: zemný plyn
 • Príprava teplej vody: prietokový ohrievač (plynový)
 • Nadzemné podlažie: Podstrešné podlažie
 • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Terasa: Áno
 • Konštrukcia bytu: tehlová
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Kategória bytu: I. kategória
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj výnimočný podkrovný priestor v samom srdci Starého Mesta, pavlačového dvojposchodového domu v tichej časti pešej zóny. Priestor je vedený ako ateliér s možnosťou ho preklasifikovať na byt, tak ako byt oproti na tom istom poschodí, ktorý bol donedávna vedený ako ateliér a ten istý majiteľ ho preklasifikoval na byt. Priestor má výmeru 86m2 s možnosťou užívania a dobudovania terasy, na ktoré je vydané povolenie o výmere 87m2 a nachádza sa na druhom poschodí. Dispozične ateliér pozostáva z kuchyne, obývačky, dvoch izieb, kúpeľne spojenou s WC, ateliér disponuje vlastným plynovým kotlom a bol daný do užívania v roku 1999. Obytný dom je po kompletnej rekonštrukcii s úžasným dvorčekom, ktorý dáva tomuto priestoru historický nádych s výnimočnou atmosférou. Je pripravená rekonštrukcia spomínaného dvorčeka, všetky podlažia vrátane podkrovia majú železobetónové podlahy, a taktiež bola zrekonštruovaná historická drevená povala. V minulom roku bola dokončená majiteľmi bytov renovácia dvorovej časti domu a pavlačí. Obytný dom sa nachádza na ulici Biela v samom srdci mesta v blízkosti Františkánskeho námestia. Tento výnimočný byt si hľadá výnimočného majiteľa. Vrelo odporúčam, treba vidieť. Energetický certifikát nie je k dispozícii. V cene je zahrnutá kompletná právna starostlivosť, možnosť vybavenia HÚ. INFO a obhliadky: mail: smelko@tureality.sk, tel.: +421 41 321 7800

Maklér
Ľudovít Šmelko

Ľudovít Šmelko

Email

smelko@tureality.sk

Kontakt

0911676654

Referencia na makléra

Ing. Iveta Ž.

“Vážená pani/vážený pán, rada by som touto cestou vyjadrila svoju spokojnosť so službami, ktoré nám poskytla realitná kancelária TUreality - pobočka Bratislava, a to v zastúpení pána Ľudovíta Šmelka. Pán Šmelko jednal na vysokej profesionálnej úrovni, promptne komunikoval, spoľahlivo a včas informoval o všetkých sprostredkovateľských činnostiach a postupe. Sme s manželom naozaj potešení, že sme stretli stopercentného profesionála, ktorý rozumie svojej práci a je zároveň milým a príjemným človekom. TUreality rozhodne odporučíme našim priateľom a známym. So srdečným pozdravom, Ing. Iveta Ž.”

Magdaléna Megová

“Nie po prvý krát sme oslovili realitnú kanceláriu, ale po prvý krát sme sa stretli s maximálnou ochotou, ústretovosťou a profesionalitou, za čo patrí naše veľké ĎAKUJEME najmä p. Šmelkovi, ktorý nie je len realitný maklér, ale v prvom rade človek, ktorému záleží nielen na dobrom mene spoločnosti, ale v prvom rade na svojich klientoch. Svojou ochotou, flexibilitou a zanietenosťou pre spokojnosť všetkých ukázal, že napriek tomu, že konkurencia na trhu realít je dnes veľmi veľká, TU reality sa môže oprávnene pýšiť menom "spoľahlivá spoločnosť pre svojich klientov". Ešte raz ďakujeme a prajeme Vám veľa pracovných úspechov Rodina Megová”

doc.Ing.Katarína Šlopková,CSc

“Dobrý deň, som veľmi spokojná s Vašou realitnou kanceláriou,najmä s Vašimi maklérmi pánmi Jankom Haluškom ,ktorý mi veľmi pomohol pri predaji bytu v Žiline a doporučil svojho kolegu Ľudovíta Šmelka, ktorý s vysokou profesionalitou, prístupom a zodpovednosťou mi pomohol pri kúpe bytu v Bratislave. Veľmi pekne ďakujem, služby vašej realitnej kancelárie budem odporúčať v mojom okolí. Ďakujem.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578