VÝHRADNE RODINNÝ DOM VHODNÝ NA PODN. ÚČELY- TRVALÉ BÝVANIE POVAŽSKÁ TEPLÁ, 373 m2.

Cena: 50 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 41399
 • Predaj: Rodinný dom
 • Zastavaná plocha: 161 m2
 • Stav: Pôvodný stav
 • Výmera pozemku celkom: 373 m2
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Terajšie využitie: na podnikanie
 • Pitná voda: vodovod
 • Odpadové vody: žumpa bez prepadu
 • Vybavenie: dielňa
 • Kvalitatívny štandard: RD z klasických materiálov
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Bezpečnostné zariadenie: Nie
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj rodinný dom v pôvodnom stave v prímestskej časti Považská Teplá. Dom s pozemkom o celkovej výmere 373 m2 dispozične pozostáva zo štyroch izieb, veľkého podkrovia s možnosťou dorobenia ďalších izieb. Dom bol postavený v roku 1900 za účelom podnikania. Na pozemku sa nachádza elektrina, studňa, obecný vodovod, plyn pri pozemku. Kanalizácia sa momentálne rieši. Výhodou tohto domu je zlúčenie podnikania a bývania zároveň. Energetický certifikát nebol predložený. Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať na tel. čísle +421 41/321 78 00, alebo mailom: dobrovodska@tureality.sk

Maklér
Monika Dobrovodská

Monika Dobrovodská

Email

dobrovodska@tureality.sk

Kontakt

0948359239

Referencia na makléra

Vachalíková Jana

“Veľká spokojnosť. Pani Monika je ochotná, ústretová, dôveryhodná profesionálka s ľudským prístupom. Ďakujem.”

Roman Kohút

“Bol som veľmi spokojný pri predaji nehnuteľnosti. Všetko prebehlo na profesionálnej úrovni.”

Milan Žirko

“Neviem kde začať skôr ale s tak úprimnou príjemnou maklérkou som sa ešte nestretol. Rýchlo promptne a všetko podľa dohody. Jedným slovom odporúčam pani Moniku Dobrovodskú. Ďakujem veľmi pekne”

Elena Prošeková

“Bola som spokojná so službami ktoré mi poskytli. Na začiatku som sa veľmi bála, ale s maklérkou Monikou Dobrovodskou sme boli stále v kontakte, všetky podklady a zmluvy boli v poriadku, o všetkom ma vždy informovala a bola ochotná počkať aj dlhšie kým som sa nasťahovala. Určite odporúčam ich služby aj druhým.”

Rodina Podymáková

“Ďakujeme pani Monike za ústretovú spoluprácu pri kúpe nehnuteľnosti. Príjemné vystupovanie a ochota poradiť, odporúčame. Ďakujeme.”

Eva Bielková

“Spolupracovala som s maklérkou Monikou Dobrovodskou, je vo svojom povolaní vynikajúci odborník na vysokej úrovni, s príjemným priateľským vystupovaním. Ďakujem, len si želám, aby bolo u nás odborníkov, ako je pani Dobrovodská viac.”

Viera Brtisova

“Veľmi pekne ďakujem pani maklérke Monike Dobrovodskej za rýchly predaj mojej nehnuteľnosti. Vrelo odporúčam všetkým ktorí potrebujú služby makléra.”

Daniela Michálková

“Dobrý deň, chcela by som vyjadriť poďakovanie p. Dobrovodskej za kvalitné a rýchle služby, ktoré mi poskytla v súvislosti s predajom RD.”

Zuzana Ševčíková

“Ďakujem pani maklérke za profesionálny prístup, ústretovosť, pochopenie a trpezlivosť, ktorú mala pri predaji mojej nehnuteľnosti. Odporúčam každému,... Je zodpovedná, milá, dochvíľna a pomôže v každej situácii.”

Roman Kohutiar

“Oslovením TUreality sme si našli podnájom na počkanie....teraz riešime cez pani Moniku Dobrovodskú aj kúpu nehnuteľnosti....môžeme ju len a len odporučiť...príjemné vystupovanie, poradenie, dochvíľnosť, ochota...Ďakujeme a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu....”

Peter Štrba

“Dobrý deň. S pani Dobrovodskou už spolupracujeme takmer dva roky a som maximálne spokojný. Môžem iba pozdvihnúť jej ochotu a profesionalitu. Určite by som vrelo odporučil.”

Anna Vitázková

“Veľmi ústretové a profesionálne jednanie. Čo sľúbi to dodrží. Je na ňu spoľahnutie. S pozdravom Vitázková.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578