NOVOSTAVBA 4-izbový rodinný dom * dvojdom * Mlyny, Senica* 100m2, pozemok 350 m2!

Cena: 230 080,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 41150
  • Predaj: Rodinný dom
  • Stav: Novostavba
  • Zastavaná plocha: 91 m2
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Rok výstavby: 2021
  • Možnosti využitia: trvalé bývanie
  • Pozemok: prevažne rovinatý
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj novostavbu dvojdomu v meste Senica, v novovybudovanej lokalite Mlyny, so pozemkom o výmere 350 m2. Zastavaná plocha domu je 100 m2. Dom z Ytongu bude vybavený el. infra kúrením – vrátane fotovoltaických panelov. Dom bude k dispozícii v stave holodomu, podľa potreby je možné dom dokončiť. Výhodou je výber materiálov podľa vlastného vkusu, rovnako možnosť zmeny dispozície. Energetický certifikát nie je k dispozícii. Foto domu je ilustračné. Obhliadky Vám radi zabezpečíme podľa Vášho času, všetko za Vás vybavíme a zariadime, odborne Vám poradíme s najvýhodnejším financovaním v prípade potreby HÚ. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na +421 41 3217800 Ľudmila Slobodová, alebo na slobodova@tureality.sk.

Maklér
Ľudmila Slobodová

Ľudmila Slobodová

Email

slobodova@tureality.sk

Kontakt

0902595067

Referencia na makléra

Ivica Simic

“Všetko najlepšie o pani Slobodovej, rýchla dohoda, zodpovednosť, je naj ako maklérka.”

Jakub Divéky

“S prácou pani Slobodovej som nadmieru spokojný, všetko vždy vysvetlila, oboznámila s nasledujúcimi krokmi. Takže v skratke, profesionálny a skvelý ľudský prístup. Vrelo odporúčam!”

Martin a Barbora Karasoví

“Obraciam sa na vás s recenziou na vašu zamestnankyňu pani Ľudmilu Slobodovú. Pani Slobodová je skvelá v práci, ktorú robí. Profesionálny prístup, ochota, empatia, vďaka pani Slobodovej sme kúpu nehnuteľnosti mohli v podstate realizovať ihneď. Nezaskočilo ju skoro nič a všetko vedela promptne vyriešiť a vybaviť, bez akýchkoľvek pochybností, poradiť a pomôcť so všetkým čo sme potrebovali. Ešte raz veľké ďakujeme.”

Eva Mrázová

“Max profesionálny a ústretový prístup maklérov, ktorý sa už len tak nevidí, veľká spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578