Posledné dva rodinné domy v ponuke ** 4izbový bungalov v obci Kostolište, Alej M.Benku, 408m2! štádium holodomu!

Cena: 227 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 41055
  • Predaj: Rodinný dom
  • Zastavaná plocha: 108 m2
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Rok výstavby: 2021
  • Pozemok: prevažne rovinatý
  • Možnosti využitia: trvalé bývanie
  • Stav: Novostavba
  • Výmera pozemku celkom: 408 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

*** Skôr ako si pozriete fotografie skopírujte si link na VIDEO https://youtu.be/qBqDIjuDldg *** TUreality ponúka na predaj samostatne stojaci 4-izbový bungalov v obci Kostolište. Dom bude dokončený v štádiu holodomu, predpokladaný termín dokončenia je september 2022. Zastavaná plocha je 108 m2, výmera celkom 408 m2. Táto Ytongovová stavba bude vybavená el. infra kúrením – vrátane fotovoltaických panelov. Budúci majiteľ má možnosť ovplyvniť dispozíciu domu ako aj použité materiály. Energetický certifikát bude k dispozícii po dokončení stavby. Cena v štádiu holodomu 227.000,-€. Obhliadky Vám zabezpečíme podľa Vášho času, všetko za Vás vybavíme a zariadime, odborne Vám poradíme s najvýhodnejším financovaním v prípade potreby HÚ. Bližšie informácie Vám radi poskytneme na +421 41 3217800 Ľudmila Slobodová, alebo na slobodova@tureality.sk.

Maklér

Ľudmila Slobodová

Email

slobodova@tureality.sk

Kontakt

0902595067

Referencia na makléra

Ivica Simic

“Všetko najlepšie o pani Slobodovej, rýchla dohoda, zodpovednosť, je naj ako maklérka.”

Jakub Divéky

“S prácou pani Slobodovej som nadmieru spokojný, všetko vždy vysvetlila, oboznámila s nasledujúcimi krokmi. Takže v skratke, profesionálny a skvelý ľudský prístup. Vrelo odporúčam!”

Martin a Barbora Karasoví

“Obraciam sa na vás s recenziou na vašu zamestnankyňu pani Ľudmilu Slobodovú. Pani Slobodová je skvelá v práci, ktorú robí. Profesionálny prístup, ochota, empatia, vďaka pani Slobodovej sme kúpu nehnuteľnosti mohli v podstate realizovať ihneď. Nezaskočilo ju skoro nič a všetko vedela promptne vyriešiť a vybaviť, bez akýchkoľvek pochybností, poradiť a pomôcť so všetkým čo sme potrebovali. Ešte raz veľké ďakujeme.”

Eva Mrázová

“Max profesionálny a ústretový prístup maklérov, ktorý sa už len tak nevidí, veľká spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578