REZERVOVANÝ-SUPER PONUKA!!! Rekreačný pozemok na predaj 612 m2 Dubnica nad Váhom

Cena: 30 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 41048
  • Predaj: Rekreačný pozemok
  • Výmera pozemku celkom: 612 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj pozemok v chatovej rekreačnej časti Kanada– Dubnica nad Váhom o rozlohe 569m2 + 43m2 podiel na prístupovej ceste. K pozemku vedú dve prístupové cesty. Elektrika je v dosahu, vodu je možné riešiť studňou nakoľko sa na pozemku nachádzajú dva silné podzemné pramene. Neďaleko je studnička a v spodnej časti prístupovej cesty preteká malý potôčik. Pozemok je mierne svahovitý, ideálny na stavbu chaty v prostredí prírody s krásnym výhľadom. V prípade záujmu je možné dokúpiť i vedľajší pozemok. Pozemok je kúpou ihneď k dispozícií. TREBA VIDIEŤ! V cene je zahrnutý kompletný právny servis TUreality, úhrada správnych poplatkov, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti. VIAC INFORMÁCIÍ A MOŽNOSŤ OBHLIADKY Vám poskytne Bc. Magdaléna Gašpariková email:gasparikova@tureality.sk

Maklér
Bc. Magdaléna Gašpariková

Bc. Magdaléna Gašpariková

Email

gasparikova@tureality.sk

Kontakt

0948507341

Referencia na makléra

Ivan Prekop

“Pani maklérku vrelo odporúčam, bola vždy k dispozícii, ochotne pomohla s prepisom, celý proces prebehol hladko a bezproblémovo. Ďakujem a teším sa na ďalšiu spoluprácu!”

Eva Živčicová

“Pani maklérka má vynikajúci profesionálny prístup, ktorý nám pomohol vo všetkých fázach predaja nemovitosti. Ďakujeme.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578