4-izbová novostavba rodinného domu s veľkou terasou, Nové Zámky, 855m2

Cena: 233 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 40736
 • Predaj: Rodinný dom
 • Zastavaná plocha: 211,5 m2
 • Príjazd: asfaltová cesta
 • Prevažujúca konštrukcia objektu: tehlová
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Možnosti využitia: trvalé bývanie
 • Elektrický prúd: 220/380 V
 • Stav: Novostavba
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Bezpečnostné zariadenie: Áno
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka: Na predaj 4-izbovú novostavbu rodinného domu s veľkou terasou v Nových Zámkoch. Dom bol postavený z pálenej tehly s hrúbkou 30cm. Úžitková plocha domu je 166,1m2 + terasa 45,4m2. Dispozične pozostáva: zo vstupnej haly, priestrannej obývačky s jedálňou a kuchyňou s prístupom na veľkú zastrešenú terasu, špajze, šatníka, technickej miestnosti a ďalších 3 izieb. V kúpeľni je predpríprava na vaňu aj na sprchový kút. Dom je zateplený 15cm fasádnym polystyrénom, okná sú typu Salamander. Na pozemku je kanalizácia, plyn, elektrina, voda a optický internet. Vykurovanie a ohrev vody je zabezpečené plynovým kotlom zn. Beretta – podlahové kúrenie. V dome je príprava na krb, strecha je pokrytá škridlou zn. Bramac. Stropy sú sadrokartónové, zvnútra je vymaľovaný nabielo. Výmera pozemku je 855m2. V dome sú hotové komplet rozvody elektriky, internetu v každej miestosti, televízne prípojky, rozvody plynu, plynové podlahové kúrenie, rozvody kamerového systému v podkroví domu a rozvody bezpečnostného systému - alarm a pohybové snímače v každej miestnosti. K domu sú k dispozícii komplet revízie, tlakové skúšky plynu, vody a kanalizácie, certifikáty použitých materiálov a energetický cetifikát triedy A1 ku kolaudácii. Novostavba sa predáva ako holodom. Je možné dokončiť dom na komplet na základe požiadaviek budúceho majiteľa. Možnosť kúpi aj na firmu za cenu bez DPH. Odporúčam! Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti. V prípade záujmu kontaktujte prosím: Tomáš Mihalovics +421907532685, mihalovics@tureality.sk Cena: 233 000€ bez DPH (v prípade kúpy do firemného vlastníctva) alebo 253 000€ s DPH (pre fyzickú osobu).

Maklér
Bc. Tomáš Mihalovics

Bc. Tomáš Mihalovics

Email

mihalovics@tureality.sk

Kontakt

0907532685

Referencia na makléra

Anett Takács

“„Našli sme vynikajúceho, ochotného makléra!!! Prišiel. Poradil. Predal. Vrelo odporúčame!!!!! Ďakujeme Tomáš Mihalovics!!! Prajeme veľa zdravia a pracovných úspechov!!!”

Andrea Petránová

“Ďakujeme p. Mihalovicsovi za jeho ústretový, trpezlivý a korektný prístup pri kúpe rodinného domu. Boli sme veľmi spokojní a vrelo odporúčame.”

Erik Tomanek

“Maximálna spokojnosť. Profesionálny a priateľský prístup k riešeniu akýchkoľvek záležitostí s riešením nehnuteľnosti. Vrelo odporúčam.”

Kristína Tóthová

“Veľká spokojnosť s maklérom, komunikácia na úrovni, vždy k dispozícii pri riešení akéhokoľvek problému. Môžem odporúčať s kľudným svedomím každému, kto hľadá realitného makléra.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578