Nadštandardný, kompletne vybavený 2i byt na prenájom, v priamom centre ZV, 81,42 m2

Cena: 530,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 40095
  • Prenájom: 2-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 81,42 m2
  • Výťah: Nie
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Balkón: Nie
  • Lodžia: Nie
  • Terasa: Nie
  • Forma vlastníctva: osobné
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality Vám ponúka na dlhodobý prenájom tento krásny, priestranný 2i byt, nachádzajúci sa na ulici T.G.Masaryka v centre mesta Zvolen. Byt s výmerou 81,42 m2 je umiestnený na 2. poschodí a prenajíma sa kompletne zariadený štýlovým rustikálnym nábytkom. V celom byte je podlahové kúrenie. V byte sa nachádza veľká vstupná chodba, kuchyňa, 2 samostatné izby, komora a kúpeľňa s WC. Nájomca má k dispozícii všetky potrebné elektrospotrebiče: chladnička, plynová varná doska, el.rúra, umývačka riadu, pračka so sušičkou, TV) Prislúcha k nemu priestranná pivnica, ktorá je umiestnená v suteréne obytného domu. Byt sa nachádza v príjemnej, tichej ulici, parkovanie je možné priamo pri bytovom dome. Byt je voľný podľa dohody a je vhodný max. pre 3 osoby, bez domácich zvierat. Výška mesačného nájomného je 530 EUR/mes. vrátane energií. Pri podpise Nájomnej zmluvy sa okrem nájomného za prvý mesiac hradí aj vratná kaucia vo výške 1.000,- EUR a sprostredkovateľský poplatok. Energetický certifikát nebol predložený. Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na t.č. 0905015962, prípadne mailom na slivkova@tureality.sk.

Maklér
Zuzana Slivková

Zuzana Slivková

Email

slivkova@tureality.sk

Kontakt

0905015962

Referencia na makléra

Ján Korytko

“Chcem poďakovať Zuzke za profesionálny prístup a odbornú znalosť v realitách a následný servis aký ma byť. Odporúčam nie len kvôli rýchlemu predaju ale aj k spokojnosti oboch strán kupujúci či predávajúci. A aj nad rámec svojich povinností iné info ohľadom inej nehnuteľnosti. Zuzka veľké ďakujem.”

Michaela Rapčanová

“Chcela by som sa poďakovať pani Slivkovej za vysoko profesionálny prístup počas predaja nehnuteľnosti. Skvelá spolupráca a ľudský prístup. Ďakujem.”

Jozef Trnkus

“Príjemné, profesionálne, neúnavné a trpezlivé vystupovanie. Ďakujem.”

Zuzana Hukeľová

“Keby som mala povedať ako si predstavujem spoluprácu s realitným maklérom, tak presne tak, ako tú so Zuzkou Slivkovou:) Precízna, spoľahlivá a veľmi veľmi ľudská. Ďakujem.”

Igor Otčenáš

“Skvelá spolupráca, ochota, ľudský prístup. Ďakujem.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578