EXKLUZÍVNE-stavebný pozemok (624m2), Lysica-Žilina s výhľadom za milión!

Cena: 30 500,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 39354
  • Predaj: STAVEBNÉ POZEMKY
  • Príjazd: nespevnená cesta
  • Poznámka k cene: vrátane všetkých poplatkov
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Samostatný prístup: Áno
  • Výmera pozemku celkom: 624 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality výhradne ponúka na predaj pozemok v pokojnej lokalite s jedinečným výhľadom za milión na Malú Fatru v obci Lysica - Žilina. Parcela je orientovaná na Juh má 528 m2, široká je 26 metra a dlhá 21 metrov vid. mapka a 96m2 ako podiel na prístupovej ceste. Pozemok je určený na výstavbu rekreačnej chaty. IS: voda formou studne, odpad-septik, elektrika má daný bod napojenia. Do 15 km sa nachádza krajské mesto Žilina, Terchová, lyžiarske stredisko Vratná. Výborná možnosť turistiky, cyklotúry... K dispozícii je tiež možnosť dokúpenia vedľajšieho pozemku s rovnakými rozmermi. Údaje na mapke sú orientačné. V prípade záujmu ma kontaktujte na telefónnom čísle: 0940 201 017, mail: zuscak@tureality.sk

Maklér
Adam Zuščák

Adam Zuščák

Email

zuscak@tureality.sk

Kontakt

0940201017

Referencia na makléra

Mária Marcinová

“S prístupom a ochotou pána Zuščáka som bola nadmieru spokojná. Vzhľadom k tomu, že celá práca s predajom ostala na jeho pleciach, predaj bytu bol veľmi rýchly aj napriek sťaženým okolnostiam, ktoré momentálne prežívame všetci. Komunikácia bola jasná, otvorená a v priebehu celého predaja som bola informovaná o postupných krokoch. Keďže nie som zo Žiliny, bola to veľká pomoc a úspora môjho času. Určite pána Zuščáka ako makléra odporúčam. Veľká Vďaka :)”

Zuzana Kobrtkova

“So spoluprácou s pánom Zuščákom sme boli maximálne spokojní, je spoľahlivý, ústretový, vždy nás informoval o aktuálnych udalostiach v procese predaja, na čom sme sa dohodli, to aj reálne platilo, zabezpečil všetko potrebné k predaju nehnuteľnosti, čiže nás výrazne odbremenil od mnohých starostí.”

Tibor Šulek

“Som veľmi spokojný so službami.Pán Zuščák je seriózny, ochotný a má profesionálny prístup. Kúpa bytu aj počas tohto covid obdobia bola velmi rýchla. Ďakujem pekne.”

Ing. Marek Vozárik

“Veľká spokojnosť s pánom Zuščákom. Jeho prístup je profesionálny a zároveň ľudský. O celom priebehu nás informoval a keď bolo treba doplniť informácie, bol vždy k dispozícií. Proces kúpy bytu bol aj vďaka nemu bezproblémový a rýchly. Odporúčam.”

Kristína Komadová

“Spoluprácu s pánom Zuščákom hodnotím výborne. Pomohol nám pri predaji nášho bytu najviac ako mohol. Sme radi že sme predaj bytu zverili do rúk práve jemu a my sme nemuseli mať toľko starostí. Ďakujeme ešte raz a prajeme veľa takých spokojných zákazníkov ako sme my.”

Ivana Šlapková

“Moja skúsenosť s TUreality je veľmi dobrá. Maklér pán Zuščák bol veľmi ochotný a ústretový. Predaj bytu prebehol bez problémov. Ďakujeme za spoluprácu a prajeme pekný deň.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578