PROJEKT 4 CHATY (RODINNÉ DOMY) OKR. LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ - IŽIPOVCE

Cena: 198 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 38989
  • Predaj: Chalupa, rekreačný domček
  • Stav: Novostavba
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TU REALITY PONUKA VÝHRADNE LEN U NÁS: Projekt "4 Chaty Ižipovce" všetky info. na webe: ---> N O V E I Z I P O V C E . SK <--- NOVINKA - Cesta už vo výstavbe je určený hlavne na vytvorenie priestoru pre rekreačné využitie a zároveň možnosť trvalého bývania V RODINNOM DOME. Chaty budú odkolaudované, ako RODINNÉ DOMY, čo umožňuje klientom čerpať HÚ na 30 rokov s 80%-tným financ. Pozemky na ktorých chaty budú stáť sú suché, s miernym sklonom na východ orientované tak, aby bol dostatok slnka počas celého dňa v každom ročnom období. Ižipovce sú tichá lokalita s nádhernou prírodou a panorámou všade naokolo. Ponúkame na predaj dve varianty : 1.) Samotný pozemok spolu s projektom na chatu za: 35.000,-€ (pre klientov, ktorí chcú stavať svojpomocne, alebo majú svojhoodávateľa na realizáciu stavby) 2.) Dokončená, skolaudovaná chata s pozemkom za: 198.000,-€ (pre klientov, ktorí nechcú mať starosti s realizáciou stavby). (chata bude kolaudovaná, ako Rodinným domom !) Klientom nechávame priestor pre drobné dispozičné a praktické úpravy, ktoré zásadne nezasiahnu do projektu. IS: V cene je, okrem pozemku a Chaty (Rod. domu) prístup cez budúcu obecnú cestu vybudovanú a skolaudovanú do štrkovej fázy, ktorú prevezme do správy obec Ižipovce (záväzné stanovisko obce). Spevnené plochy - príjazd ku chate na pozemku vybudovaný z betónových dlaždíc 50x50 (podľa vizualizácií, existujúca vodovodná prípojka zo studne na pozemku, elektrická prípojka, septik 10m3 + možnosť dobudovania čističky Aquatec, kolaudačné rozhodnutie do roka od právoplatného stav. povolenia na Rod. dom. Liptov je rajom pre turistov a lokalitou, kde sa v podstate nachádzate celoročne na "dovolenke" . VIAC INFORMACIÍ: ROBERT BELLA, tel: 0905 501679, e-mail: info@noveizipovce.sk

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578