DOPYT: Hľadáme pre konkrétneho klienta 3 až 4 izbový byt v Šali najlepšie pôvodný stav platí hotovosťou.

Cena: dohodou
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 38877
  • Kúpa: 3-izb. byt
  • Poznámka k cene: možná dohoda
  • Stav: Pôvodný stav
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality hľadá pre konkrétneho klienta 3 izbový veľký alebo 4 izbový byt v meste Šaľa na ul. M.M.Hodžu, 8.Mája, Hurbanova alebo na ul.Novomeského, poprípade aj v bytovom komplexe City Park. Byt by mal mať balkón, a pivnicu. Klient preferuje najlepšie pôvodný stav nevadí ale ani ak je po rekonštrukcii. Ak je bytovka bez výťahu tak klient preferuje len 1 poschodie, ak s výťahom do 3 poschodia. Platí hotovosť, cenu ponúknite. V prípade, že predávate alebo budete predávať takýto byt kontaktujte ma prosím na 0902 208 854 alebo pulcova@tureality.sk

Maklér
Natália Pulcová

Natália Pulcová

Email

pulcova@tureality.sk

Kontakt

0902208854

Referencia na makléra

Ingrid Lanczová

“Skvelá opakovaná skúsenosť. Ďakujem p. Pulcovej za jej veľmi profesionálny prístup. Je milá, promptná, precízna a výborná v tom, čo robí. Po prvej pozitívnej skúsenosti som sa druhýkrát rozhodla osloviť iba ju. Odporúčam ju každému klientovi.”

Erich a Katarína Lackneroví

“Touto cestou by sme sa chceli poďakovať za služby, spoluprácu ale hlavne profesionálny, ľudský a korektný prístup pani Pulcovej počas obdobia kedy nám pomáhala pri kúpe nehnuteľnosti. Je to žena u ktorej je vidieť že ju táto práca baví a že jej prioritou je v prvom rade spokojný klient pre ktorého kúpu (predaj) nehnuteľností zabezpečuje. Ďakujeme Natália.”

Milan Líška

“Sme veľmi spokojní s profesionálnym prístupom a ústretovosťou p. Natálie Pulcovej, vždy všetko vysvetlila a poradila,úplná spokojnosť, takže velké ďakujeme. S pozdravom Milan Líška”

Roman Petovsky

“Oceňujem spoluprácu so spoločnosťou TUreality. S ich prácou som veľmi spokojný. Do ničoho nás netlačili a akceptovali mnou požadovanú predajnú cenu nehnuteľnosti. Musím pochváliť veľmi dobrý prístup k predávajúcemu, tak aj k kupujúcemu. Čo je dôležité, neskúšali to na nás zo "žiadnymi fintami", za čo si ich prácu nesmierne vážim. Veľa šťastia TUreality team, nech sa vám darí a prajem vám veľa spokojných klientov!”

Martin Tomovič

“S pani maklérkou Natálkou Pulcovou sme boli nadmieru spokojní. Je to veľmi ochotné a milé žieňa. Snažila sa nám pomôcť aj keď to nebolo jednoduché, ale podarilo sa. ĎAKUJEM VEĽMI PEKNE.”

Agáta Kovácsová

“Boli sme veľmi spokojní s prácou p. Pulcovej. Bola veľmi milá, šikovná a ochotná. Určite odporúčam!”

Norbert Németh

“Rýchle a profesionálne jednanie maximálna spokojnosť.”

Eva Lukovičová

“S prácou maklérky sme spokojní. Milá, ochotná, ústretová. Určite odporúčam!”

Diana Eliášová

“Odporúčam, dobrá spolupráca, pán maklér bol profesionálny, ústretový a pohotový.”

Zita Šípková

“Sme veľmi spokojní s prácou pani N. Pulcovej, je to príjemná a trpezlivá osôbka, veľmi ľudská a ústretová, komunikovala s nami aj mimo svojej pracovnej doby keď sa nám skôr nedalo. Prácu si viedla veľmi dobre. Takto si predstavujem profesionálnu prácu človeka vo svojom odbore.”

Richard Csanaky

“Absolútna spokojnosť a profesionalita s ktorou pristupuje ohľadom predaja i mimo pracovného času. Málo je takých maklérov, viem o čom hovorím.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578