TOP INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ, bytový dom s ôsmimi bytovými jednotkami na okraji mesta Šahy, 5021 m2.

Cena: 125 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 38815
  • Predaj: Nájomný dom
  • Prevažujúca konštrukcia objektu: tehlová
  • Počet bytov: 8
  • Počet voľných bytov: všetky
  • Výmera pozemku celkom: 4666m2 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj bytový dom rozlohou 4666m2, ktorý dáva investičnú príležitosť. Výhodná poloha dáva možnosť budúcemu majiteľovi vybudovať osem bytových jednotiek pre osem rodín. Bytový dom je z tehly, strecha je rovná - nezateká ako aj celý objekt. Pozemok je z časti oplotený a jeho súčasťou je aj plynostanica. Dom pozostáva z podzemného podlažia, z prízemia a prvého poschodia. Energetický certifikát nie je k dispozicii. Viac informácii certifikovaný malér polakova@tureality.ak alebo telefonický kontákt +421413217800

Maklér
Angela Poláková

Angela Poláková

Email

polakova@tureality.sk

Kontakt

0948 496 543

Referencia na makléra

Tomáš Dvorský

“Predovšetkým chcem u p. Polákovej oceniť jej komunikatívnosť, ústretovosť a ochotu. Ako obrovské plus vnímam skutočnosť, že vždy zdvíha telefón a okamžite rieši potrebné náležitosti. S jej službami som spokojný. Vďaka nej sme kúpili byt, aký sme si predstavovali.”

Ivan Horáček

“ANGELIKA, MARKÍZA MAKLÉROV Dovolil som si takto titulovať pani Polákovú po osobnej skúsenosti s ňou. Na stránke TUreality som našiel zaujímavý pozemok, taký, ktorý úplne zodpovedal mojim predstavám a aký som nevedel nájsť za posledných 10 mesiacov. Už prvý dojem z pani Angeliky, počas telefonického rozhovoru s ňou, bol úplne iný, ako som bol doteraz zvyknutý u iných maklérov z iných RK. Prekvapil ma predovšetkým jej príjemný, zvonivý hlas. Avšak, hlavným dôvodom, pre ktorý som sa rozhodol napísať týchto pár viet, bol jej osobný prístup a správanie sa počas obhliadky pozemku. Vôbec nepôsobila ako "odmeraná tvrdá profesionálka", ktorá svoj cieľ dosahuje vždy iba cez mŕtvoly a peniaze. Počas obhliadky, ktorá trvala vyše hodiny, som dostával uspokojivé faktické odpovede na moje nekonečné otázky. Bolo zrejmé, že si dala tú námahu, aby si naštudovala všetko podstatné o ponúkanej nehnuteľnosti. Na záver obhliadky mi povedela, aby som doma v kľude o všetkom popremýšľal, keď bude treba, môžeme sa znovu stretnúť a môžem jej kedykoľvek zavolať. Nenútila, netlačila, nestresovala, bola trpezlivá. A prečo som toto všetko napísal? Zažil som totižto maklérov, ktorí mi nevedeli povedať do telefónu ani len základné rozmery nimi ponúkaných pozemkov. Dokonca, keď som v ten deň u nich nič "nekúpil" a volal som o dva dni neskôr, mobil ani nedvihli, ani nezavolali naspäť. Všetko presne v duchu : " Ak hneď nekúpiš, potom už neotravuj !" Vážená RK, tlmočte prosím moju spokojnosť a poďakovanie pani Angelike.”

Alžbeta Fehérová

“Dobrý deň, sme z levického okresu a mali sme na predaj rodinný dom po zosnulých rodičoch. Pokúšali sme sa ho predať 8 rokov aj z vlastných síl aj prostredníctvom iných realitných kancelárií, ale márne. Až nás oslovila pani Poláková, ktorá sa dozvedela, že máme snahu predať dom. Už prvé kontakty s ňou boli veľmi povzbudzujúce. Je to veľmi milá, srdečná a spoľahlivá pani, ktorá má veľmi dobrý, ľudský prístup ku svojej práci a má snahu ľuďom pomôcť. Jej snaha o predaj nášho domu nakoniec skončila úspechom, dom je predaný, my sme spokojní a sme veľmi radi, že sme túto pani maklérku mohli spoznať. Ľudskosť a jej nezištná pomoc znamená mnohokrát viac ako akékoľvek iné vlastnosti, samozrejme oceňujeme aj jej odborné znalosti. Prajeme jej veľa úspechov tak v pracovnom ako aj v osobnom živote. rodina Fehérová”

Jan Beneš

“Dobrý deň, Jsme občani z České republiky a tiež sme sa obrátili na zdejší realitnú kancelár TU Reality na paní maklérku Angelu Polákovou, aby nám zprostredkovala nákup aj predaj nehnuťelnosti ktorú máme na okrese Nové Zámky. Už ze vzdáleného príchodu k nám paní maklérka Poláková vyzařovala zo svojej ľudský osobnosti profesionálný odbornosti aj prístupu že uzatvoríme daný obchod ktorý nemal žiadnu chybu, ba navíc paní maklérka Poláková nám ako obyčajným občanů podala pomocnú ruku aj s pomocnou prácou v domčeku pokud by bolo potreba, což sa nikde jen tak nevidí v takomto prístupu realitního makléra a malo by takých ľudí maklérov být viac, ktorý nezyštne aj dobrým slovom a pohlazením na duši pomožu. Paní makléřka ANGELA POLÁKOVÁ zostala v našich českých srdcích a rádi na její osobnost zo srdca vzpomínáme. Paní maklérka Poláková dává dobrú energii ako slnéčko. Takový skutečně dobrý makléry by mali aj být finančně riadně odměmený aby nám neutekali inam ke konkurecii. Vážené paní maklérce Angele Polákové za její profesionálny osobnostný prístup moc ďakujeme a ako takový Realitný kancelárii prajem veľa dobrých maklérov aby toto poslání brali skutočne ako "koníček" Paní maklérka Angela Poláková ma další benefit, a to aj že její osobnosť je velice vztrícna, obetavá, spolehlivá a odpovědná za svoje každé slovíčko,má velké srdca pre všetkých dobrých a čestných ludí a tohoho si velice ctíme. Prajem všetkým vašim zamestnancům TU Reality hodně osobných a pracovných úspechů a veľa zdravia. V dokonalej úctě, Jan Beneš s rodinou V České republice dňa 15.3.2021”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578