Útulný rod.dom, 4izby, s pozemkom 751m2, na predaj v Záhorskej Bystrici,pôvodný stav.

Cena: dohodou
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 38275
 • Predaj: Rodinný dom
 • Zastavaná plocha: 119 m2
 • Pozemok: prevažne rovinatý
 • Možnosti využitia: trvalé bývanie
 • Terajšie využitie: trvalé bývanie
 • Pitná voda: vodovod
 • Odpadové vody: verejná kanalizácia
 • Vybavenie: garáž
 • Celkový počet objektov: 2
 • Počet izieb: 4
 • Stav: Pôvodný stav
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Počet parkovacích miest v garáži: 2
 • Výmera pozemku celkom: 751 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TU reality Malacky ponúka: Na predaj útulný prízemný rodinný dom zo záhradou o rozlohe 751 m2, len 3km od Bratislavy,v obci Záhorská Bystrica, ktorá je charakteristická zachovalými staršími domami, ako aj časťou s novými vilkami. Dom je 4 izbový,s garážou pre 2 autá s dielničkou a so záhradou, postavený v roku 1964. zastavaná plocha domu je 120 m2, garáže s dielničkou majú rozlohu spolu 61 m2. Dispozícia domu: vstupná hala-veranda s letnou kuchyňou,alebo aj pracovňou, 2 samostatné izby po ľavej strane chodby, kúpeľńa s WC, po pravej strane je izba so špajzou ( možnosť prerobiť na kuchyňu) cez ktorú sa prechádza do ďalšej izby. Menšia rekonštrukcia domu prebehla v roku 1998, ktorá spočívala v zateplení rod.domu ( polystyrénom), v novej streche ( škridla) a v roku 2015 boli všade vymenené okná za plastové a vymenené vchodové dvere. Kúrenie je plynové v kombinácii s ohrevom teplej vody, ktorý je poriešený boilerom o kapacite 160 litrov. Dom môže byť využívaný na bývanie ale i na rekreáciu a oddych v záhrade kde sa nachádzajú ovocné stromy a vinica. Interiér domu potrebuje kompletnú rekonštrukciu, vrátane podrezania odizolovania jednej troška navlhnutej steny. Výborná občianska vybavenosť obce – potraviny, škola, škôlka, autobusová zastávka ( MHD priamo do Ba) a ďalšie. Energetický certifikát nebol doložený. CENA 405 000 eur, vrátane komplet.právneho servisu..!! Ochotne Vám BEZPLATNE poradíme a BEZPLATNE pomôžeme aj s financovaním tejto nehnuteľnosti, prostredníctvom našich finančných poradcov. V prípade záujmu kontaktujte prosím: DIANA NOVOTNÁ +421 41 321 78 00, novotna@tureality.sk

Maklér
Diana Novotná

Diana Novotná

Email

novotna@tureality.sk

Kontakt

0905194940

Referencia na makléra

Lubomira Hupkova

“Veľká spokojnosť, p. maklérka bola vo všetkom nápomocná.”

Ďungel Tibor

“Vysoko profesionálny prístup skúsenej odborníčky vo svojom obore, rýchla reakcia na požiadavky, priateľský prístup a ochota pri jednaní s klientmi. Ďakujeme”

Peter Lukáček

“Chceli by sme sa podeliť o našu veľmi dobrú skúsenosť s pani Novotnou, s ktorou sme spolupracovali pri predaji nášho bytu v Malackách. Prišla, odfotila krásne fotky a za dva dni sme už mali aj obhliadky. Nikdy nás do ničoho nenútila, na všetky naše otázky mala odpovede a riešenia, všetko poriadne vysvetlila a ak sa čokoľvek zmenilo, okamžite nás kontaktovala. Sťahovanie bolo pre nás dosť stresujúci zážitok, no o predaj sme sa vážne nemuseli skoro starať. Veľa krát ďakujeme za pomoc.”

Martina Školnikovičová

“Dobrý deň. Chcela by som veľmi pekne poďakovať p. Novotnej za spoluprácu, je veľmi príjemná, promptná, spoľahlivá. Všetko vybavila k spokojnosti oboch strán. Vážim si,že bola ochotná pracovať cez víkend. Určite odporúčam. Ešte raz ďakujem.”

Martin Pavlík

“Dobrý deň, chcel by som sa poďakovať Vašej maklérke TU reality p. Novotnej za vynikajúce vedomosti a znalosti pri obhliadkach nehnuteľnosti. Veľmi si vážim aj to, že bola ochotná absolvovať obhliadky nehnuteľnosti aj cez víkend, keďže cez týždeň som bol pracovne veľmi vyťažený. Celkovo komunikácia a prístup zo strany p. Novotnej sa dá hodnotiť známkou 1! Vrelá vďaka za spoluprácu S pozdravom Martin Pavlík”

Zdenek Kováč

“Chcel by som sa poďakovať za skvelé realitné služby pani maklérky Diany Novotnej, od ktorej som kupoval 1. izb. byt v Malackách. Poďakovať, za jej neskutočnú promptnosť, pomoc a za znalosti pri kúpe spomínanej nehnuteľnosti. Odporúčam! S pozdravom Ing. Zdenek Kováč”

Eva Mrázová

“Max profesionálny a ústretový prístup maklérov, ktorý sa už len tak nevidí, veľká spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578