Prenájom kancelárskych priestorov Banská Bystrica, 86 m2

Cena: 400,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 38259
  • Prenájom: Administratívny objekt
  • Celková podlah.plocha: 86 m2
  • Spôsob kúrenia: lokálne vykurovanie
  • Príprava teplej vody: prietokový ohrievač (plynový)
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Bezpečnostné zariadenie: Áno
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality Vám ponúka na prenájom zariadené kancelárie v zrekonštruovanom historickom objekte v centre Banskej Bystrice, neďaleko námestia SNP, Hlavnej pošty, Okresného a Krajského súdu. Celková plocha je 86 m2 a priestor pozostáva z 3 veľkorysých kancelárií, kuchynky, chodby, 2 x WC a 2 x umývadlo, sklad (archív), miestnosť so samostatným plynovým kotlom, slúžiacim na výrobu tepla a teplej vody. Súčasťou je aj zabezpečovacie zariadenie, bezpečnostné fólie na oknách, objekt má vlastný kamerový systém 7 x kamera. Absolútna kontrola a ovládanie spotreby inžinierskych sietí, pretože priestor má samostatné meranie vody, plynu a elektriny. Je kompletne zariadený kancelárskym nábytkom. Energetický certifikát nebol predložený. Pri podpise Nájomnej zmluvy sa okrem nájomného za prvý mesiac hradí aj vratná kaucia vo výške 400,- EUR a sprostredkovateľský poplatok. Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať na t.č. +421 41 3217800, prípadne mailom na pillar@tureality.sk.

Maklér
Jozef Pillár

Jozef Pillár

Email

pillar@tureality.sk

Kontakt

0903928305

Referencia na makléra

Eva Bendíková

“Vyjadrujem poďakovanie a uznanie Vášmu zástupcovi - sprostredkovateľovi, pánovi Pillárovi pri predaji môjho bytu. Po celý čas našej spolupráce vystupoval vysoko profesionálne, problémy riešil včas, poskytoval odborné rady k mojej plnej spokojnosti. Napriek tomu, že celá transakcia sa nevyhla drobným problémom, časovému sklzu... vždy aj na úkor svojho voľného času všetko ochotne vybavil k našej plnej spokojnosti. Naozaj si zaslúži veľké uznanie za to, že spolu s novým majiteľom bytu sme dnes úspešne všetko ukončili.”

Ján Hraško

“Dobrý deň. Touto cestou chceme vyjadriť veľké poďakovanie pánovi Pillárovi za profesionálny a zároveň priateľský prístup, pomoc, trpezlivosť, skvelú komunikáciu a pohotové riešenie komplikácii, ktoré behom kúpi bytu nastali. Boli sme maximálne spokojní, vrelo môžeme odporúčať. Prajeme pekný deň a veľa úspechov. S pozdravom Ján Hraško a Kristína Lukáčová.”

Katarína Loncová

“Touto cestou by som sa ešte raz chcela poďakovať p. Jozefovi Pillárovi pri hľadaní môjho nového bytu v Banskej Bystrici a následnej kúpe za jeho profesionálny, ústretový, ľudský a osobný prístup, flexibilite a rýchlom konaní ohľadom kúpy. Veľmi si vážim jeho prístup ku klientom a môžem len ďalej odporúčať.”

Noemi Jary

“Vysoko profesionálny prístup, veľmi dobrá komunikácia a flexibilita robí z pána Pillára vynikajúceho makléra. Keďže som svoju nehnuteľnosť predávala zo zahraničia, vyskytlo sa nám aj zopár nepredvídavých situácií, a tak oceňujem hlavne jeho odbornosť. Určite odporúčam.”

Cyril Bitner

“Pán Pillár bol ústretový, ochotný. Akákoľvek otázka nám bola zodpovedaná. Keď sme niečo nevedeli, poradil nám ochotne a usmernil nás, aby sme sa správne rozhodli. Bol milý a príjemný, a touto cestou sa chceme poďakovať za spoluprácu. Veľká vďaka.”

Mária Štrbová

“Ďakujem za perfektné rady a celý priebeh pri kúpe bytu . Prajem veľa spokojných klientov aj naďalej.”

Jana Zvalená

“Chcela by som dať dobrú recenziu pánovi Pillárovi za poskytnutie veľmi dobrých služieb pri hľadaní a vybavovaní nového bývania :)”

Viliam Zvalený

“Ďakujem za rýchly a bezproblémový servis.”

Ľubomíra Ritterová

“Oceňujem príjemný, vysoko profesionálny a ľudský prístup počas celého procesu predaja nehnuteľnosti p. Sekulovej a p. Pillára. Patrí Vám moje ďakujem a dobré referencie budem komunikovať ďalej.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578