TOP PONUKA, AKCIA znížená cena = Luxusne prerobený 3 izbový byt v kompletne prerobenom paneláku, 79m2.

Cena: 87 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 38252
 • Predaj: 3-izb. byt
 • Stav: Kompletná rekonštrukcia
 • Celková podlahová plocha bytu: 78,57 m2
 • Výťah: Áno
 • Náklady na služby a energiu: 149 Eur/mesiac
 • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
 • Zdroj tepla: zemný plyn
 • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
 • Nadzemné podlažie: Ostatné podlažie
 • Balkón: Áno
 • Konštrukcia bytu: panelová
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Kategória bytu: I. kategória
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj veľký 3 izbový byt, 79m2 s loggiou na 2 poschodí zo 7 v paneláku, ktorý bol ocenený vysokou kvalitou energetickým certifikátom A1/B. Byt ako aj panelák prešiel novou kolavdáciou. V byte je všetko kvalitne prerobené. Celý byt vrátane kúpeľnae sú ako z katalógu. K bytu patria 3 pivnice. Zariadenie bytu je zánovné a ostáva budúcemu majeteľovi v cene. Byt má najnovšie bezpečnostné dvere. V okolí je úplná občianska vybavenosť, parkovanie bezproblémové. Energetický certifikát je k dispozícii. Viac info certifikovaný maklér polakova@tureality.sk alebo t.č.0948496543

Maklér
Angela Poláková

Angela Poláková

Email

polakova@tureality.sk

Kontakt

0948 496 543

Referencia na makléra

Alžbeta Fehérová

“Dobrý deň, sme z levického okresu a mali sme na predaj rodinný dom po zosnulých rodičoch. Pokúšali sme sa ho predať 8 rokov aj z vlastných síl aj prostredníctvom iných realitných kancelárií, ale márne. Až nás oslovila pani Poláková, ktorá sa dozvedela, že máme snahu predať dom. Už prvé kontakty s ňou boli veľmi povzbudzujúce. Je to veľmi milá, srdečná a spoľahlivá pani, ktorá má veľmi dobrý, ľudský prístup ku svojej práci a má snahu ľuďom pomôcť. Jej snaha o predaj nášho domu nakoniec skončila úspechom, dom je predaný, my sme spokojní a sme veľmi radi, že sme túto pani maklérku mohli spoznať. Ľudskosť a jej nezištná pomoc znamená mnohokrát viac ako akékoľvek iné vlastnosti, samozrejme oceňujeme aj jej odborné znalosti. Prajeme jej veľa úspechov tak v pracovnom ako aj v osobnom živote. rodina Fehérová”

Jan Beneš

“Dobrý deň, Jsme občani z České republiky a tiež sme sa obrátili na zdejší realitnú kancelár TU Reality na paní maklérku Angelu Polákovou, aby nám zprostredkovala nákup aj predaj nehnuťelnosti ktorú máme na okrese Nové Zámky. Už ze vzdáleného príchodu k nám paní maklérka Poláková vyzařovala zo svojej ľudský osobnosti profesionálný odbornosti aj prístupu že uzatvoríme daný obchod ktorý nemal žiadnu chybu, ba navíc paní maklérka Poláková nám ako obyčajným občanů podala pomocnú ruku aj s pomocnou prácou v domčeku pokud by bolo potreba, což sa nikde jen tak nevidí v takomto prístupu realitního makléra a malo by takých ľudí maklérov být viac, ktorý nezyštne aj dobrým slovom a pohlazením na duši pomožu. Paní makléřka ANGELA POLÁKOVÁ zostala v našich českých srdcích a rádi na její osobnost zo srdca vzpomínáme. Paní maklérka Poláková dává dobrú energii ako slnéčko. Takový skutečně dobrý makléry by mali aj být finančně riadně odměmený aby nám neutekali inam ke konkurecii. Vážené paní maklérce Angele Polákové za její profesionálny osobnostný prístup moc ďakujeme a ako takový Realitný kancelárii prajem veľa dobrých maklérov aby toto poslání brali skutočne ako "koníček" Paní maklérka Angela Poláková ma další benefit, a to aj že její osobnosť je velice vztrícna, obetavá, spolehlivá a odpovědná za svoje každé slovíčko,má velké srdca pre všetkých dobrých a čestných ludí a tohoho si velice ctíme. Prajem všetkým vašim zamestnancům TU Reality hodně osobných a pracovných úspechů a veľa zdravia. V dokonalej úctě, Jan Beneš s rodinou V České republice dňa 15.3.2021”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578