2-IZBOVÝ BYT VO VYHĽADÁVANEJ LOKALITE - LIPT. JÁN

Cena: na vyžiadanie
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 38115
  • Predaj: 2-izb. byt
  • Poznámka k cene: cena v našej RK
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality PONÚKA EXKLUZÍVNE LEN V NAŠEJ KANCELÁRII: - dvojizbový byt s možnosťou investičného využitia, ako apartmán na účel nájmu pre rekreáciu, alebo trvalého bývania v jednej z TOP lokalít Liptova - Liptovský Ján. Nachádza sa v bytovom dome na okraji obce v peknej prírode pod lesom s veľkým vyše 1300m2 okolitým pozemkom na 1. poschodí. K bytu prislúcha balkón a veľká pivnica. Bytový dom, ako aj byt je po kompletnej rekonštrukcii (zateplenie, strecha, el. vrátnik, plastové okná a žalúzie,) Plocha bytu je 44 m2. Mesačné náklady: 59,-€ + 14,-€ elektrina (+13,-€ internet) IS: Elektrina, verejný vodovod, kanalizácia, TÚV- el. prietokový ohrievač, ÚK diaľkovo, internet. Bezproblémové parkovanie priamo pred bytovým domom. Perfektná občianska vybavenosť. Liptovský Ján je známa turistická lokalita s termálnymi prameňmi, bazénmi, kúpaliskom, Stanišovskou jaskyňou, známymi turistickými a cyklistickými chodníkmi. V Jánskej doline sú rôzne atrakcie pre deti a dospelých s typickou Liptovskou kuchyňou v tradičných zrubových objektoch a penziónoch. Donedávna bol v prevádzke aj lyžiarsky vlek. *** OBHLIADKA S MAKLÉROM: ROBERT BELLA - 0905 501 679, bella@tureality.sk ***

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578