REZERVOVANÉ - objekt s pozemkom 718 m2 pri jazere Šútovo - Kraľovany

Cena: 216 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 37984
  • Predaj: OBJEKTY PRE OBCHOD A SLUŽBY
  • Výmera pozemku celkom: 718 m2
  • Počet nadzemných podlaží: 3
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Vybavenie: terasa
  • Elektrická tarifa: denný a nočný
  • Príprava teplej vody: el.akumulačný boiler
  • Rok výstavby: 2009
  • Zastavaná plocha: 90 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka úžasnú investičnú príležitosť predaj budovy s možnosťou prístavby penziónu s hotovou projektovou štúdiou. 13 ročná stavba a pozostáva zo 4 podlaží: základy s garážovým státím 1. podlažie v pláne Wellnes / zatiaľ využívané ako skladové priestory 2. podlažie 3 izbový byt s kuchyňou, kúpeľňou a WC 3. podlažie bufet s posedením a príslušnými priestormi 4. podlažie určené na stavbu 2 apartmánov s výhľadom na jazero / aktuálne terasa. Nehnuteľnosť je postavená z pórobetónových tvárnic, zateplená polystyrénom (byt je zateplený aj zvnútra) strecha plech, okná dvojsklo, kúrenie lokálne elektrické. Pozemok: rozloha 718 m2 - zastavaná plocha a nádvorie + ostataná plocha, oplotený. Budova je využívaná ako bufet pri jazere. Stavba na LV vedený - rodinný dom. Vysnívaná lokalita predurčuje nehnuteľnosť využívať rekreačne. Susediace pozemky a prístupová cesta sú vlastníctvom obce. Jazero Šútovo je zatopený lom v časti obce Kraľovany - Rieka. Okolité terasovité svahy pripomínajú scenérie z westernových filmov. Jazero je vyhľadávané vďaka priezračnej tyrkysovej farbe, neobmedzeným prístupom a skvelej kvalite vody. V blíkosti sa nachádza Šútovský vodopád, jeden z najvyšších a najkrajších vodopádov Malej Fatry.Energetický certifikát nebol predložený. Video:https://youtu.be/F9rAu7xikQU Pre viac informácií a obhliadku nehnuteľnosti kontaktujte:paulinyova@tureality.sk, call centrum +421 41 3217800

Maklér
Beata Paulínyová

Beata Paulínyová

Email

paulinyova@tureality.sk

Kontakt

0949011763

Referencia na makléra

Spokojní klienti Jozef a Libuša Gálikovci.

“S prácou pani Paulínyovej sme veľmi spokojní. Vždy bola ústretová a všetko prebehlo na vysokej profesionálnej úrovni. Želáme veľa zdravia a pracovných úspechov.”

Marián Pataj

“Pani Paulínyová predviedla veľmi korektný a profesionálny prístup, bola veľmi flexibilná a ochotná. Určite môžem spoluprácu s ňou len odporúčať.”

Radomír Trnovec

“Maximálna spokojnosť s p. Paulínyovou. Všetko prebehlo max korektne a odporúčam. Ďakujem za spoluprácu.”

Erik Bochner

“Touto cestou by sme chceli veľmi pekne poďakovať za sprostredkovanie predaja bytu a zároveň kúpy domčeka. Obchod prebehol veľmi pokojne, profesionálne a s maximálnou ústretovosťou. Pani Paulínynová je maximálne snaživá, sústredená za čo prejavujeme veľký obdiv. Svoju prácu si vykonáva svedomite, zodpovedne a s nasadením na 120%. Prajeme veľa veľa úspechov a samozrejme mnoho spokojných klientov. Čo viac dodať... skutky a jej skúsenosti hovoria za všetko Jednoznačne odporúčame :).”

p. Sanigova

“Sme maximálne spokojní s pani Paulínyovou. Byt, ktorý sme predávali bol za veľmi rýchly čas predaný. Bola k nám veľmi milá a vo všetkých otázkach, ktoré sme mali v súvislosti s predajom nám ochotne poradila. Mala naozaj dostatok trpezlivosti a obchod dotiahla až do konca.”

Miroslava Slašťanová

“S prácou pani Beátky som bola nadmieru spokojná. Všetko prebehlo seriózne a rýchlo. Vrelo ju odporúčam každému, kto chce predať, alebo kúpiť nehnuteľnosť. Ďakujem za spoluprácu”

Erika Bartánusová

“Absolútna spokojnosť a naozaj odporúčam vo všetkých smeroch! Záujem o klienta, promptné vybavovanie čohokoľvek, kvalitné rady... Za celý čas spolupráce nevznikla ani jedna zlá skúsenosť. ĎAKUJEME!”

Edita Močilanová

“Chcem vyjadriť maximálnu spokojnosť s milým prístupom maklérky p. Beátky Paulínyovej. Napriek našej vzdialenosti od miesta predaja RD bola veľmi ochotná, ústretová, ochotná poradiť, pomôcť, prísť dokonca za nami osobne aj do iných okresov ( LM,RK, MT ) Ďakujeme za spoluprácu, odporúčam.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578