REZERVOVANÉ!!!NA-PREDAJ-KRÁSNY-4-IZ.BYT-BRATISLAVA-STARÉ-MESTO-KOMPLETNÁ-REKONŠTRUKCIA-134m2

Cena: 379 999,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 37786
  • Predaj: 4-izb. byt
  • Celková podlahová plocha bytu: 134 m2
  • Stav: Kompletná rekonštrukcia
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Kategória bytu: I. kategória
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj krásny veľkometrážny 4 iz.byt situovaný vo výbornej lokalite Bratislava-Staré Mesto. Byt sa nachádza v historickej budove na Tallerovej ulici na 3/4 poschodí. Orientácia bytu je na dve svetové strany. Výmera bytu je 134 m2 aj s pivnicou (5 m2). Byt prešiel v roku 2015 kompletnou rekonštrukciou. V byte sa nachádzajú pôvodne drevené parkety, okná, dvere. Byt ponúka dostatok úložného priestoru. Byt má vysoké stropy 3,2 m. Kúrenie v byte je zabezpečené cez plynový kotol. Lokalita v ktorej sa byt nachádza ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. V blízkosti sa nachádzajú obchody, banky, lekáreň, zastávky MHD. Parkovanie v okolí bytového domu. Energetický certifikát nie je k dispozícií. INFO: gajdos@tureality.sk, TEL.: 0905480189

Maklér
Juraj Gajdoš

Juraj Gajdoš

Email

gajdos@tureality.sk

Kontakt

0905480189

Referencia na makléra

Miroslav Minarik

“Perfektne odvedená práca pri predaji nehnuteľnosti. Veľké ĎAKUJEM, pánovi Gajdošovi.”

Lukas Burda

“Profesionálne odvedená práca, spolupráca na vysokej úrovni pri predaji nehnuteľnosti.Vrelo odporúčam pána Gajdoša a ďakujem.”

Norbert Ihnát

“Dobrý deň, som rád, že som mohol využiť práve Vaše služby pri predaji mojej nehnuteľnosti. Rád by som vyzdvihol profesionalitu a ústretovosť p.Gajdoša, bol mi veľmi nápomocný a kedykoľvek k dispozícií. Veľka chvala, určite Vás budem odporúčať môjmu okoliu. Ďakujem za spoluprácu.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578