PONÚKAME NA PREDAJ RODINNÝ DOM V PODTATRASKEJ OBCI VAVRIŠOVO S POZEMKOM 1018m2 VHODNÝ NA PRESTAVBU AKO PENZIÓN.

Cena: 95 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 33307
  • Predaj: Rodinný dom
  • Poznámka k cene: + DOHODA
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TU REALITY PONÚKA EXKLUZÍVNE LEN V NAŠEJ RK Udržiavaný, veľký, priestranný a slnečný dvojgeneračný rodinný dom v obci Vavrišovo neďaleko diaľnice -len 10min. do Liptovského Mikuláša. Rodinný dom sa nachádza v tichej lokalite priamo pri asfaltovej ceste. ___ Pekný veľký, rovinatý pozemok 1018m2 je čiastočne zastavaný (Rod. dom a hosp. budovy). Vjazd na pozemok je cez premostenia z hlavnej cesty dvoma bránami na pravej a ľavej strane domu. ___ Rodinný dvojpodlažný dom (I.a II. nadzemné podlažie + podkrovie). Zastavanú plochu približne 110m2. Za domom sú postavené hospodárske budovy spojené s humnom. ___ Dispozičné riešenie domu pozostáva z prízemia (veľká chodba, obývačka, kuchyňa, spálňa, kúpelňa s toaletou, izba, komora), 1. poschodia (veľká chodba, kuchyňa, obývačka, spálňa, detská izba, kúpelňa s toaletou, komora) spoločné schodisko pokračuje do podkrovia. Dom je podpivničený. ___ Vykurovanie v celom dome je prostredníctvom ústredného kúrenia na plynový kotol a pec na pevné palivo. TÚV je riešená el. bojlerom. Dom je murovaný, suchý a udržiavaný. Zachovalá strešná krytina , je napojený na elektrinu, vodovod, plyn, verejná kanalizácia. Predáva sa so zariadením. ___ Rodinný dom je vhodný na trvalé bývanie, prípadne, ako penzión na rekreačné účely, alebo na prestavbu na viac bytových jednotiek. ___ Energetický certifikát nebol vypracovaný. ___ Obec Vavrišovo svojou silnou strategickou polohou pod Tatrami poskytuje veľa možností rekreácie, turistiky, cykloturistiky, Lyžovanie vo Vysokých a Nízkych Tatrách. Vďaka dostupnej diaľnici kúpanie rybolov, yachting v priehrade Lipt. Mara. Liptov všeobecne ponúka neobmedzené možnosti - aquaparky - Tataralandia, Gino paradise Bešeňová, atd... *** V cene kompletný právny, finančný a poradenský servis vrátane správneho poplatku za vklad do katastra...atd.*** - INFORMÁCIE A OBHLIADKA S MAKLÉROM: ROBERT BELLA - 0905 501679, e-mail: bella@tureality.sk ***

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578