Prenájom, sklady o výmere od 150 m2 do 1000 m2, Galanta. CENA DOHODOU

Cena: 0,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 32720
  • Prenájom: Priestor pre sklad
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka sklady na prenájom od výmery 150 m2 po 1000 m2 v Galante. Nachádzajú sa v časti, ktorá je nepretržite monitorovaná a strážená. Cena dohodou. Nový nájomca neplatí províziu realitnej kancelárie! Podrobné informácie na +421 41 321 78 00, bohovic@tureality.sk.

Maklér
Mgr. Karol Bohovič

Mgr. Karol Bohovič

Email

bohovic@tureality.sk

Kontakt

0908807791

Referencia na makléra

Jaroslav Halgas

“Za mňa bol to človek na správnom mieste. Ďakujem. Super.”

Michaela Haragová

“Človek na správnom mieste s veľkou dávkou trpezlivosti a ochoty. Vrelo odporúčam všetkým. Počas celej kúpy mal profesionálny prístup a nesmierne nám pomohol získať domov.”

Robert Bohuš

“S priebehom nákupu a s profesionalitou pána makléra K. Bohoviča vyjadrujem spokojnosť. Vychádzal nám v ústrety a bol po celý čas pripravený pomôcť, či odpovedať na všetky otázky.”

Veronika K.

“Pri predaji našich nehnuteľností nám pomáha realitný maklér Mgr. Karol Bohovič. Ako sa hovorí, je to človek na správnom mieste. Profesionálny a hlavne ľudský prístup. Pravidelne sme boli informovaní o záujemcoch, ako aj vykonaných obhliadkach. Želáme mu v ďalšej práci veľa spokojných zákazníkov a uzatvorených obchodov. Ďakujeme.”

Eva Vavrinkovičová

“V akcii " Predaj pozemkov - Jablonec - Juh" ja som splnomocnená mojim bratom - zastupovať ho vo všetkých potrebných úkonoch, pretože je chorý, chodí o dvoch paliciach a neovláda ani počítač, ktorý považujem pre našu spoluprácu za veľmi dôležitý. Som presvedčená, že spoluvlastníci si vybrali správnu realitnú kanceláriu a v nej človeka, ktorý je zodpovedný, spoľahlivý, čo povie, to sedí. Pán Mgr. Bohovič nám posiela dokumenty na prezretie a pokyny ku každému prípadu predaja. Dúfame, že predaj našich pozemkov dokončí. Ja som s takýmto spôsobom spolupráce spokojná a pán Mgr. Bohovič má moju plnú dôveru.”

Henrich Selnekovič

“Veľmi pekne ďakujem za skvelý profesionálny prístup, perfektnú prácu na dosť komplikovanom prípade predaja a kúpy nehnuteľnosti, môžem len a len odporučiť, je to profík realiťák s ľudským dobrým charakterom, čo sa moc často nevidí v tomto svete...Ešte raz veľmi pekne ďakujem, máte odo mňa poklonu!!!”

Filip Staňo

“Profesionálny a systematický prístup počas celého priebehu spolupráce. Pán Bohovič s nami iniciatívne komunikoval a odovzdával nám priebežné informácie, takže celý čas sme mali pocit, že o ponúkaní a predaji bytu máme prehľad. Za vyzdvihnutie stojí aj fakt, že sme nemali pocit, žeby v priebehu spolupráce na nás vyvíjal tlak (napr. na zníženie ceny nami ponúkanej nehnuteľnosti). Celú spoluprácu s nami dotiahol až do úspešného odovzdania predaného bytu. Ďakujeme”

Jozef Vince

“Aj napriek nášmu komplikovanému prípadu, trpezlivý, ústretový, ochotný pomôcť aj poradiť profesionálne aj ľudsky, a to, že sme opäť v kontakte ohľadne ďalšieho prípadu, hovorí samo za seba.”

Dominika Ivančíková

“Priateľský prístup,ochota pomôcť so všetkým čo nehnuteľnosť obnáša,my sme sa nemuseli starať o nič,p. Bohovič všetko vybavil,všetko obchodil.To všetko nájdete pod jednou strechou v TUReality a čo sa týka prístupu,jednoznačne odporúčam! Hlavne férový prístup čo sa nevidí u každého realitného makléra! Ďakujeme.”

Dominika Ivančíková

“Ďakujeme krásne za vybavenie, za ochotu, za spoluprácu s Vami. Fakt sme Vás zaradili na prvú priečku skúsenosťami s realiťákmi a tak Vás budeme iba odporúčať.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578