JEDINEĆNÁ CENA -> rozostavaná CHATA s vlastným pozemkom – Modra - Harmónia, 512 m2

Cena: 130 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 53637
  • Predaj: Chalupa, rekreačný domček
  • Zastavaná plocha: 55 m2
  • Príjazd: nespevnená cesta
  • Pozemok: prevažne svah
  • Pitná voda: vodovod
  • Celková úžitková plocha: 92 m2
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Počet nadzemných podlaží: 2
  • Výmera pozemku celkom: 512 m2
Popis nehnuteľnostiTlačiť

Predtým ako si pozriete foto-galériu skopírujte si nasledujúci link a pozrite si videoprehliadku chaty************************* https://youtu.be/WP2r2ZCSVqU ________________________________________________________________________________________________________ TUreality pripravila na predaj rozostavanú dvojpodlažnú chatu na vlastnom pozemku. Po dokončení je možné chatu využívať aj na celoročné bývanie. Chata je osadená na pozemku v osobnom vlastníctve. Pozemok je svahovitý s celkovou rozlohou 512 m2. ________________________________________________________________________________________________________ VÝHODY NEHNUTEĽNOSTI: ✅ vlastný pozemok ✅ tiché prostredie - súkromie ✅ možnosť dokončenia podľa vlastného uváženia ✅ prípojka elektriny a vody ________________________________________________________________________________________________________ CHATA: = dvojpodlažná chata = zastavaná plocha: 55 m2 = úžitková plocha: 92 m2 = pozemok 512 m2 = zvislé nosné konštrukcie Ytong = inžinierske siete: mestský vodovod, elektrina ________________________________________________________________________________________________________ PROJEKTOVANÁ DISPOZÍCIA: 1. NP - predsieň - šatník - samostatné WC - denná izba spojená s kuchyňou a jedálňou -> výstup na terasu - komora - schodisko na 2.NP 2.NP - pracovňa spojená s obývacou izbou - šatník - kúpeľňa s vaňou a WC - spálňa ________________________________________________________________________________________________________ OKOLIE: Chata je obklopené nádhernou prírodou Malých Karpát, ktorá ponúka množstvo možností pre aktívny životný štýl a relaxáciu. V blízkosti sa nachádzajú turistické trasy, vhodné na prechádzky a výlety a cyklotrasy, ideálne pre milovníkov cyklistiky. S pestrou ponukou aktivít a príležitostí na objavovanie, je toto miesto ideálnym útočiskom pre tých, ktorí túžia po spojení s prírodou a kultúrou tohto regiónu. ________________________________________________________________________________________________________ NÁŠ NÁZOR: Rozostavaná chata v Modre - Harmónii je príležitosťou pre budúcich vlastníkov zrealizovať a dokončiť chatu presne v štýle ako im bude vyhovovať. Pozemok je umiestnený v tichej časti Harmónie, čo zabezpečuje výnimočný pokoj a súkromie. ________________________________________________________________________________________________________ K dispozícií bankami uznávaný súdny znalec v obore oceňovania nehnuteľnosti, bezplatné poradenstvo v oblasti financovania cez HÚ, zabezpečíme kompletný právny a administratívny servis spojený s prevodom nehnuteľností. ________________________________________________________________________________________________________ Cena: 130.000,- € ________________________________________________________________________________________________________ V prípade záujmu využite kontakty: e-mail: uhlar@tureality.sk callcentrum: +421 41 3217800

Maklér
Mgr. Ľubomír Uhlár

Mgr. Ľubomír Uhlár

Email

uhlar@tureality.sk

Kontakt

0915797233

Referencia na makléra

Dáša Bednárová

“Ďakujem za milý a ústretový prístup a spoluprácu pána makléra, za neutíchajúci záujem a ochotu pri riešení komplikovaných situácií. Nepretržitý kontakt a informácie o stave predaja a následne prevodu bytu. Odporúčam maximálna spokojnosť.”

Sona Rigova

“Profesionálny ľudský prístup makléra so znalosťou problematiky. Výborná znalosť trhu a obchodnej stratégie. Ochota komunikácie v ktorúkoľvek dobu, vysoká miera empatie. Doporučujem!”

Hynek Kosář

“Pán Uhlár sa prezentuje tak, ako sa realitný maklér prezentovať má: sebavedomý ale slušný, rozhľadený ale nie premudrovaný, presvedčivý ale nie nasilu. Vrelo odporúčam jeho služby.”

Michaela Bauerova

“Veľmi milý, ústretový, nápomocný a človek, ktorý rozumie veciam, s ktorými pracuje. Ďakujem.”

Ľubomír Turza

“Chcel by som sa touto cestou poďakovať pánovi Uhlárovi za služby poskytnuté pri predaji nehnuteľnosti. Takto si predstavujem služby realitného makléra. Krok po kroku zvládol všetky úskalia predaja aj so všetkými administratívnymi úkonmi. Ďakujem.”

Andrea Štrbová

“Pána Uhlára môžem po doterajších skúsenostiach (jedna kúpa a dvakrát predaj) len odporúčať, je to inteligentný človek s príjemným vystupovaním, ktorý rozumie svojej práci a stará sa predovšetkým o klientov, nie peniaze, ako iní makléri. Odporúčam ho nielen ako skvelého makléra, ale predovšetkým slušného človeka, ktorému môžete s dôverou zveriť svoje peniaze a nehnuteľnosti. Jeho služby sú komplexné a komunikácia je na vysokej úrovni. Ak by som mala niekedy opäť riešiť kúpu - predaj nehnuteľnosti tak iba s ním. Prajem veľa obchodov a nech Vám to vydrží.”

Erika Adlerová

“Rýchly, hlavne odborný a tiež ľudský prístup sprostredkovateľa v rámci celého procesu predaja mojej nehnuteľnosti. Ďakujem.”

Dana Megova

“Dobrý deň prajeme, mali sme tú česť mať obhliadku v Blatnom s pánom maklérom. Chceme sa aj touto cestou poďakovať za profesionálny, zároveň ľudský prístup Mgr Ľubomíra Uhlára. Kvalitne prezentuje nielen nehnuteľnosť ale celú realitnú spoločnosť. Ďakujeme.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578