Na predaj 3-izbový byt s lodžiou, Poprad – Starý Juh, 61 m2

Cena: na vyžiadanie
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 52352
  • Predaj: 3-izb. byt
  • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj trojizbový byt s lodžiou na najväčšom popradskom sídlisku Starý Juh. Byt má výmeru 61 m2, dispozične pozostáva z troch nepriechodných izieb, kuchyne, kúpeľne s vaňou a samostatného WC. V byte boli vymenené plastové okná, podlahy a kuchynská linka. Jadro bytu je v pôvodnom stave, inak je veľmi dobre udržiavaný. K bytu prislúcha pivnica v suteréne a spoločný kumbál na schodisku. Parkovanie je verejné. Bytový dom je zateplený. V okolí je dostupná kompletná občianska vybavenosť – potraviny, škola, škôlka, MHD zastávka, kostol, lekáreň. Energetický certifikát nebol predložený. Pre obhliadku alebo podrobnejšie informácie ma kontaktujte: Mgr. Miroslava Petáková, +421 413 217 800, petakova@tureality.sk.

Maklér
Mgr. Miroslava Petáková

Mgr. Miroslava Petáková

Email

petakova@tureality.sk

Kontakt

0907300707

Referencia na makléra

Katarina Slivova

“S pani Petákovou bola radosť komunikovať. Počas celého obchodu bola veľmi nápomocná a stále na 100% pripravená a vedela mi zodpovedať na všetky otázky. Po každom stretnutí mi poslala potrebné informácie a dokumenty na email aj WhatsApp vďaka čomu mam v nich prehľad. Som jej veľmi vďačná že mi tento proces takto uľahčila a rovnako si veľmi cením že bola so mnou trpezlivá a po celú dobu veľmi príjemná v jej vystupovaní.”

Dáša Bednárová

“Pani maklérka je maximálne ústretová a nápomocná v každej situácii. Komunikácia bola jasná a vždy som mala pocit osobného záujmu. S kúpou bytu som nadmieru spokojná a odporúčam spoluprácu. 10/10”

Agáta Ďuďáková

“S maklérkou pani Petákovou som bola veľmi spokojná. Profesionálny prístup. Všetko mi vysvetlila dopodrobna, vždy bola nápomocná, zodpovedala všetky moje otázky. Kúpa bytu prebehla hladko. Realitnú kanceláriu TU reality môžem len odporučiť a určite ju využijem aj v budúcnosti.”

Andrej Chlebovský

“Z mojej strany absolútna spokojnosť, profesionálny prístup maklérky. Ďakujem.”

Andrej Chlebovský

“Z mojej strany absolútna spokojnosť, profesionálny prístup maklérky. Ďakujem.”

Patrik Dudžák

“Ja som bol maximálne spokojný s celým priebehom kúpy aj s milým prístupom ku klientovi.”

Miroslava Môciková

“Ďakujeme pani Petákovej pri sprostredkovaní kúpy bytu. Jej prístup bol profesionálny, všetko prebehlo bez problémov.”

Darina Papaiova

“Chcem sa veľmi pekne poďakovať p. Mgr. Petákovej za úžasnú spoluprácu, ústretovosť, bola veľmi milá, ešte raz srdečná vďaka a teším sa na ďalšiu spoluprácu.”

Veronika Janečková

“Pani Petáková nám sprostredkovala kúpu bytu, touto cestou by sme jej chceli poďakovať za profesionálny prístup a promptné jednanie. Spoľahlivo a včas nás informovala o celom postupe a všetkých potrebných činnostiach. Jednoznačne budeme realitnú kanceláriu odporúčať aj známym, nakoľko celý priebeh bol bez komplikácií a so všetkými službami sme aj s manželom veľmi spokojní. Takisto by sme chceli vyzdvihnúť aj to, že pani Petáková vyšla vždy v ústrety aj čo sa týka stretnutia a jeho času po našej pracovnej dobe čo bolo častokrát k večeru.”

Miroslav Mucha

“Oceňujem celkový prístup a spoľahlivosť pri predaji mojej nehnuteľnosti.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578