3 izbový byt, 69,6m2, Banská Bystrica, Sásová

Cena: 137 990,00
Charakteristika nehnuteľnosti
 • ID: 50899
 • Predaj: 3-izb. byt
 • Celková podlahová plocha bytu: 69,6 m2
 • Výťah: Áno
 • Náklady na služby a energiu: 160 Eur/mesiac
 • Spôsob kúrenia: ústredné kúrenie
 • Zdroj tepla: teplo z kotolne
 • Príprava teplej vody: súbežne s ÚK
 • Stav: Čiastočná rekonštrukcia
 • Lodžia: Áno
 • Konštrukcia bytu: panelová
 • Forma vlastníctva: osobné
 • Kategória bytu: I. kategória
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality Vám ponúka 3 izbový byt, typ VNKS, v Banskej Bystrici v mestskej časti Sásová. Byt prešiel staršou čiastočnou rekonštrukciou v rámci ktorej boli vymenené okná, položená podlaha v celom byte, vymenená kuchynská linka, nová sanita v kúpeľni a toalete, stierky v celom byte. Dispozične byt ponúka vstupnú halu, tri samostatné izby, samostatnú kuchyňu s veľkou loggiou, samostatnú kúpeľňu a toaletu. Orientácia bytu je na východnú a západnú stranu. Bytový dom je kompletne zateplený a udržiavaný. Parkovanie v okolí bytového domu je bezproblémové. K bytu prináleží latková pivnica. Okolie bytového domu ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Energetický certifikát nebol predložený. Pre viac informácií k tomu tejto nehnuteľnosti resp. obhliadku si môžete dohodnúť už dnes na t.č. +421 41 3217800, prípadne mailom na pillar@tureality.sk. Aj Vám rád pomôžem s bezstarostnou kúpou alebo predajom nehnuteľností VŽDY a ZDARMA s PRODUKCIOU /video, 3D, dron/.

Maklér
Jozef Pillár

Jozef Pillár

Email

pillar@tureality.sk

Kontakt

0903928305

Referencia na makléra

Zuzana Holicová

“Ďakujeme veľmi pekne za profesionálny prístup, predaj nášho bytu prebehol bez problémov, pani Muránska bola veľmi ochotná a milá. Taktiež nám pomohla s kúpou našej novej nehnuteľnosti :) Patrí jej naša veľká vďaka a budeme ju vrelo odporúčať :) Naša vďaka patrí aj jej kolegovi pánovi Pillárovi, ktorý nám spolu s pani Muránskou hľadali naše nové bývanie :)”

Jozef Fedor

“Korektný prístup. Dodržiavanie dohôd, ústretovosť pri jednaní.”

MUDr. Jozef Strelinger PhD.

“Až doteraz bolo mojou zásadou vyhýbať sa realitkám a maklérom. TU reality a pán Pillár tento môj postoj zmenili. Ďakujem za profesionálny prístup a kvalitnú službu.”

Jergus Lapin

“Prostredníctvom makléra TU Reality pána Jozefa PILLÁRA som kupoval byt. Kúpa bytu prebehla bez akýchkoľvek komplikácií. Prístup makléra od prvotnej obhliadky až do finálneho prevodu nehnuteľnosti bol maximálne seriózny a ochotný. Na základe osobnej skúsenosti pána Pillára môže len odporučiť ako vynikajúceho makléra, ktorý má čestný prístup k zúčastneným stranám obchodu a taktiež robí svoju prácu na odborných znalostiach a skúsenostiach.”

Peter Kuruc

“Všetko prebehlo v poriadku.”

Eva Bendíková

“Vyjadrujem poďakovanie a uznanie Vášmu zástupcovi - sprostredkovateľovi, pánovi Pillárovi pri predaji môjho bytu. Po celý čas našej spolupráce vystupoval vysoko profesionálne, problémy riešil včas, poskytoval odborné rady k mojej plnej spokojnosti. Napriek tomu, že celá transakcia sa nevyhla drobným problémom, časovému sklzu... vždy aj na úkor svojho voľného času všetko ochotne vybavil k našej plnej spokojnosti. Naozaj si zaslúži veľké uznanie za to, že spolu s novým majiteľom bytu sme dnes úspešne všetko ukončili.”

Ján Hraško

“Dobrý deň. Touto cestou chceme vyjadriť veľké poďakovanie pánovi Pillárovi za profesionálny a zároveň priateľský prístup, pomoc, trpezlivosť, skvelú komunikáciu a pohotové riešenie komplikácii, ktoré behom kúpi bytu nastali. Boli sme maximálne spokojní, vrelo môžeme odporúčať. Prajeme pekný deň a veľa úspechov. S pozdravom Ján Hraško a Kristína Lukáčová.”

Katarína Loncová

“Touto cestou by som sa ešte raz chcela poďakovať p. Jozefovi Pillárovi pri hľadaní môjho nového bytu v Banskej Bystrici a následnej kúpe za jeho profesionálny, ústretový, ľudský a osobný prístup, flexibilite a rýchlom konaní ohľadom kúpy. Veľmi si vážim jeho prístup ku klientom a môžem len ďalej odporúčať.”

Noemi Jary

“Vysoko profesionálny prístup, veľmi dobrá komunikácia a flexibilita robí z pána Pillára vynikajúceho makléra. Keďže som svoju nehnuteľnosť predávala zo zahraničia, vyskytlo sa nám aj zopár nepredvídavých situácií, a tak oceňujem hlavne jeho odbornosť. Určite odporúčam.”

Cyril Bitner

“Pán Pillár bol ústretový, ochotný. Akákoľvek otázka nám bola zodpovedaná. Keď sme niečo nevedeli, poradil nám ochotne a usmernil nás, aby sme sa správne rozhodli. Bol milý a príjemný, a touto cestou sa chceme poďakovať za spoluprácu. Veľká vďaka.”

Mária Štrbová

“Ďakujem za perfektné rady a celý priebeh pri kúpe bytu . Prajem veľa spokojných klientov aj naďalej.”

Jana Zvalená

“Chcela by som dať dobrú recenziu pánovi Pillárovi za poskytnutie veľmi dobrých služieb pri hľadaní a vybavovaní nového bývania :)”

Viliam Zvalený

“Ďakujem za rýchly a bezproblémový servis.”

Ľubomíra Ritterová

“Oceňujem príjemný, vysoko profesionálny a ľudský prístup počas celého procesu predaja nehnuteľnosti p. Sekulovej a p. Pillára. Patrí Vám moje ďakujem a dobré referencie budem komunikovať ďalej.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578