Na prenájom nadštandardný obchodný/ kancelársky priestor s parkovaním na ul. Komárňanská, Nové Zámky – 160m2

Cena: 895,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 50807
  • Prenájom: Kancelárie, administratívne priestory
  • Príjazd: asfaltová cesta
  • Výťah: Áno
  • Forma vlastníctva: osobné
  • Bezpečnostné zariadenie: Áno
  • Stav: Novostavba
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka: Na prenájom nadštandardný obchodný/ kancelársky priestor s parkovaním na ul. Komárňanská v Nových Zámkoch. Obchodný priestor sa nachádza na druhom poschodí budovy s moderným výťahom, klimatizáciou a vlastnou serverovňou. Dispozične pozostáva: z jednej veľkej obchodnej miestnosti, z jednej menšej obchodnej miestnosti, chodby, 3x toalety, kuchyne a menšieho skladového priestoru. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou. Budova prešla kompletnou rekonštrukciou a spĺňa všetky kritéria pre hladký chod vášho podnikania. Priestor má výmeru 160m2. Vykurovanie je plynové s radiátormi. Vonkajšie rolety fungujú na diaľkové ovládanie. Po dohode s majiteľom je možná dispozičná úprava interiériu resp. rozdelenie veľkého priestoru na viac kancelárií sádrokartónovou priečkou. Obchodná budova sa nachádza na Komárňanskej ceste – výpadovka z Nových Zámkov smer Komárno, v lokalite, ktorá je priemyselnou časťou Nových Zámkov s množstvom maloobchodných a veľkoobchodných prevádzok. Priestory i okolie komplexu sú chránené bezpečnostným kamerovým systémom 24 hodín denne. Všetky vstupy do areálu i objektu sú prístupné len s čipovým zariadením. Automatické brány otvoríte z pohodlia svojho auta za pomoci diaľkového ovládača. Parkovanie je možné priamo v areály pred budovou. V prípade záujmu kontaktujte prosím: Tomáš Mihalovics +421 41 3217800, mihalovics@tureality.sk Cena: 895€ mesačne + energie (elektrina cca. 100 eur mesačne + plyn cca. 108€ mesačne).

Maklér
Bc. Tomáš Mihalovics

Bc. Tomáš Mihalovics

Email

mihalovics@tureality.sk

Kontakt

0907532685

Referencia na makléra

Eva Paulovičová

“Chcem pochváliť pána Bc. Mihalovicsa z pobočky Nové Zámky. Po objavení nehnuteľnosti na internete a skontaktovaní sa s ním e-mailom , je s ním výborná spolupráca. Je milý , ochotný, vyzná sa v práci, čo robí ( viem posúdiť, lebo som pripravovala podklady na dražby nehnuteľností), snaží sa nájsť kompromis, aby bol spokojný kupujúci aj predávajúci. Je presný. Vždy dodrží termín. Aj pri stretnutí s majiteľom sme tam boli všetci v ,, pred termíne,,. Keby som ho mala obodovať. Tak si zaslúži 10 bodov z 10 + hviezdičku.”

Vivien Kocsisova

“Trpezlivý, nájde vyhovujúce podmienky aj pre predajcu aj kupcu, dohodnuté termíny vždy platia. Určite sa na neho obrátim aj v budúcnosti.”

Dávid Magyar

“Nadmieru spokojný. Skvelý prístup, flexibilita, ochota pomôcť a poradiť.”

Jarmila Eliášová, František Selčík

“Oceňujeme vysoké pracovné nasadenie a maximálnu ochotu p.Mihalovicsa pri vysvetľovaní záležitostí, ktoré nám neboli jasné pri predaji bytu po našich rodičoch.”

Ing. Agnesa Topoľská

“Ďakujem pánovi Mihalovicsovi za jeho precíznosť, spoľahlivosť a slušnosť pri kúpe bytu. Môžem len odporučiť.”

Anett Takács

“„Našli sme vynikajúceho, ochotného makléra!!! Prišiel. Poradil. Predal. Vrelo odporúčame!!!!! Ďakujeme Tomáš Mihalovics!!! Prajeme veľa zdravia a pracovných úspechov!!!”

Andrea Petránová

“Ďakujeme p. Mihalovicsovi za jeho ústretový, trpezlivý a korektný prístup pri kúpe rodinného domu. Boli sme veľmi spokojní a vrelo odporúčame.”

Erik Tomanek

“Maximálna spokojnosť. Profesionálny a priateľský prístup k riešeniu akýchkoľvek záležitostí s riešením nehnuteľnosti. Vrelo odporúčam.”

Kristína Tóthová

“Veľká spokojnosť s maklérom, komunikácia na úrovni, vždy k dispozícii pri riešení akéhokoľvek problému. Môžem odporúčať s kľudným svedomím každému, kto hľadá realitného makléra.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578