STAVEBNÉ POZEMKY NA LIPTOVE NEĎALEKO PRIEHRADY LIPT. MARA

Cena: 96,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 50389
  • Predaj: STAVEBNÉ POZEMKY
  • Poznámka k cene: ŠPECIÁLNA CENA - PLATÍ DO KONCA ROKA 2023 !!!
Popis nehnuteľnostiTlačiť

► PONÚKAME NA PREDAJ STAVEBNÉ POZEMKY PRE RODINNÉ/REKREAČNÉ DOMY V KATASTRI LIPTOVSKEJ OBCE - LIPT. SIELNICA. __________________________________ ► VIAC TU: https://bit.ly/3KLwXgJ __________________________________ ► Ide o projekt zahŕňajúci súbor stavebných pozemkov s výmerami 478 až 1042 m2 v katastri obce Liptovská Sielnica nachádzajúcej sa pri brehu vodnej nádrže Liptovská Mara. Zámerom projektu je vytvorenie novej rezidenčnej štvrte určenej pre IBV - s možnosťou výstavby rodinných/rekreačných domov. Okrem dostupnosti k Liptovskej Mare a všetkým možnostiam, ktoré Sielnicka zátoka ponúka sú pozemky umiestnené priamo v lone prírody pod Chočskými vrchmi a Západnými Tatrami. Umiestnením, orientáciou i rozlohou pozemkov ponúkame maximálny komfort a súkromie pre svojich budúcich užívateľov, ktorí sa vo svojom dome budú cítiť celoročne, ako na dovolenke. ___________________________________ ► Rozparcelované pozemky, sú podľa ÚPI určené na (IBV) výstavbu rodinných/rekreačných domov. Maximálna podlažnosť I. NP + funkčné podkrovie s možnosťou podpivničenia, bez priestorovej regulácie zastavanosti, odstupových vzdialeností a výškových pomerov v zmysle stav. zákona. ___________________________________ ► Pozemky sa nachádzajú na rovinatom teréne orientované na všetky svetové strany. Vďaka ideálnej polohe majú dostatok slnka počas celého dňa v každom ročnom období. Veľmi pekné tiché prostredie zasadené v okolitej prírode. Neďaleko pozemkov rieka Kvačianka, v okolí, lúky, polia, lesy a výhľady na pohoria Nízkych a Západných Tatier. Vďaka tomu majú pozemky aj rekreačný charakter. Prístup na diaľnicu D1. ___________________________________ ► V cene pozemkov je zahrnuté : Vybudovanie IS: prívod pitnej vody, elektrické rozvody, príprava na opt. kábel, splašková kanalizácia. Verejné osvetlenie, miestny rozhlas a spevnené komunikácie s asfaltovým zvrškom, ktoré po realizácii budú odovzdané do správy obci Liptovská Silenica. ___________________________________ ► KONTAKT: ROBERT BELLA, TEL.: 0905 501679, e-mail: info@pozemkysielnica.sk ► VIAC TU: https://bit.ly/3KLwXgJ

Maklér
Róbert Bella

Róbert Bella

Email

bella@tureality.sk

Kontakt

0905501679

Referencia na makléra

Ingrid Teniaková

“Touto cestou by som sa chcela veľmi pekne poďakovať p. Bellovi, ktorý mi pomohol a stál pri mne po celý čas predaja dvojizbového bytu v Liptovskom Mikuláši. Jeho profesionálny prístup, ústretovosť a hlavne trpezlivosť veľmi oceňujem. P. Bella ste skvelý maklér a hlavne človek. Prajem Vám veľa osobných a hlavne profesijných úspechov. Zo srdca Vám ĎAKUJEM za všetko.”

Gabriela Brožová

“Pan Bella se ujal velmi komplikovaného prodeje nemovitosti s velkou dávkou profesionality. Při každém kroku zachoval chladnou hlavu, komunikace s panem Bellou probíhala na vysoké úrovni a přitom s dávkou lidskosti a pochopení. Věděl, že prodej bude pravděpodobně běh na dlouhou trať, nicméně díky němu se nemovitost prodala v rekordním čase.”

Ing. Zuzana Lichardusová - Tašková

“Veľmi rada sa pripájam k pozitívnym referenciám. Predávali sme byt v neľahkom období corony a ani ja nie som veľmi "jednoduchý klient". Pán Bella je obrovský profesionál s osobným a veľmi trpezlivým prístupom. Oceňujem pravidelné informovanie, servis a komunikáciu, schopnosť nájsť vždy to najlepšie riešenie pre všetky strany, zmysel pre detail. Pána Bellu budem odporúčať všetkým.”

Miroslava Búziková

“Ďakujem za odbornú a veľmi príjemnú spoluprácu pri hľadaní a kupovaní nehnuteľnosti . Veľmi si vážim jeho ochotu pomôcť a jeho ústretovosť pri riešení problémov . Ďakujem .”

Dáša Ivanová

“Dobrý deň, makléra Bellu hodnotím veľmi pozitívne. Bol veľmi ústretový a vždy ochotný. Odporúčam.”

Simona Devečková

“Veľká vďaka za pomoc. Profesionálny prístup, skvela spolupráca, všetko prebehlo bez problémov.”

Pavel

“S asistenciou a prístupom pána Róberta Bellu počas celého priebehu kúpy bytu som bol spokojný a môžem odporučiť. Bol kedykoľvek k dispozícii a ochotný s čímkoľvek pomôcť a poradiť. Ďakujem.”

Zuzana K.

“K veľmi pozitívnemu hodnoteniu práce pána Roberta Bellu pridávam pre biznis tak dôležitú dôveru, ktorú nadobudnete v kontakte s ním. Presvedčí vás o tom spôsob, akým sa ujme "vašej veci" a komunikácia o možnostiach úspešného predaja/kúpe, a to všetko v režime vysokej profesionality spojenej s osobnou zaangažovanosťou. Zuzana K,”

Ján Marko

“Chcem sa poďakovať Vašej realitnej kancelárii Tureality, pánovi Bellovi pri predaji garsónky v Liptovskom Mikuláši. Oceňujem jeho profesionálny prístup, či už pri obhliadkach a samotnom predaji bytu. Boli sme s jeho prácou veľmi spokojní a ďakujeme.”

Jozef Potoma

“S vašou realitkou bol som veľmi spokojný, ochotný ľudia, dobrá spolupráca.”

Rastislav Kostolný

“Veľmi dobrá spolupráca s pánom Róbertom Bellom, vaším maklérom v liptovskej pobočke TUreality. Som spokojný s jeho prácou. Dochvíľnosť, ústretovosť, dobrá komunikácia, predpoklad úspešne zrealizovaného obchodu. Vyslovujem veľkú spokojnosť.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578