TUreality ponúka exkluzívne 2-izbový byt pri Váhu so záhradou 105 m2 a parkovacím miestom

Cena: 176 000,00
Charakteristika nehnuteľnosti
  • ID: 48929
  • Predaj: 2-izb. byt
  • Stav: Novostavba
Popis nehnuteľnostiTlačiť

TUreality ponúka na predaj exkluzívne 2-izbový byt v novostavbe, v blízkosti ramena Váh, v tichej lokalite Piešťan. Link na video TU : https://youtu.be/0aEM2teEqnU Byt o rozlohe 50 m2 pozostáva z obývačky s kuchynským kútom, spálne, chodby, kúpeľne s toaletou a komory. Na byte sú na oknách kvalitné hliníkové rámy a plastové okná s 3-sklami. Samozrejmosťou sú žalúzie a protipožiarne dvere. V 105 m2 záhrade si môžete dopestovať svoje rajčiny, veľmi vhodné aj ako výbeh pre psíka. Na terase o rozlohe 24 m2, otočenej na juh, zase vychutnať obľúbený nápoj. Majitelia si v záhrade postavili záhradný domček, ktorý by sa dal prenajať na Airbnb. Kúpou tohto bytu určite ušetríte, keďže má vlastné kúrenie a mesačné náklady sa pohybujú do 100 eur. Byt sa predáva zariadený s kuchynskou linkou, vrátane spotrebičov, vstavanej skrine v spálni, sanity v kúpeľni. Ostatné zariadenie na dohode. Jedinečnosť bytu spočíva aj v parkovacom mieste, ktoré k bytu patrí. Výhody: nízke náklady, tiché prostredie, blízko vody, dobrí susedia, vlastný oplotený areál okolo bytovky, záhrada so záhradným domčekom, parkovacie miesto. Pre viac informácii kontaktujte, prosím, Ing. Janu Beňačkovú, RSc: benackova@tureality.sk, tel. +421 41 3217800.

Maklér
Ing. Jana Beňačková, RSc.

Ing. Jana Beňačková, RSc.

Email

benackova@tureality.sk

Kontakt

0917805243

Referencia na makléra

Pavol V.

“Plný počet hviezdičiek, bez akýkoľvek problémov, spoľahlivá maklérka s vysokou mierou proaktivity. Klient nemusel nič riešiť, o všetko sa postarala Ing. Janka Beňačková.”

Marcel Kamenik

“Pani Beňačková sa postarala o absolútne kompletný cyklus spojený s prenájmom mojej nehnuteľnosti. Proaktívne vyhľadávala potencionálnych nájomcov , zorganizovala prehliadky, kontrakty, vypratanie a upratovanie nehnuteľnosti a osobný výber poplatkov. Vzhľadom na moju vyťaženosť som veľmi privítal jej pracovné nasadenie počas večerov a víkendov vďaka čomu dosiahla kompletný prenájom nehnuteľnosti od prvotného kontaktu po odovzdanie bytu nájomníkom v neuveriteľnom čase 7 pracovných dní. Jedna profesionálka.”

Júlia Vajdová

“Ďakujeme pani Beňačkovej za profesionálny prístup a dodržanie dohôd, ktoré sme si stanovili.”

Katarína Valachová

“Dobrý deň. Spokojnosť s pani Beňačkovou úplná. Bola veľmi ochotná a ústretová. Na začiatku som nerozumela niektorým veciam, ochotne vysvetlila.”

firas shafiq

“prácou pani Benačkovej som bol nadmieru spokojný! Kupcu mojej nehnuteľnosti zariadila vo veľmi krátkej dobe, všetko spracovala promptne a profesionálne a dotiahla predaj do úspešného konca. Pani Benačkovú jednoznačne odporúčam”

František Antal

“Janku Beňačkovú môžeme odporúčať, ako sprostredkovateľku kúpy/predaja nehnuteľnosti. Predstavy a základné kontúry postupu sme dohodli hneď na začiatku. Spoľahli sme sa aj na jej výborný prehľad o lokálnom trhu pri nastavení ponukovej ceny. Čo bolo v priebehu akcie treba doplniť sa operatívne dohodlo, hľadali a našli sa kompromisy v okrajových otázkach (predovšetkým vybavenia - čo sa predáva s nehnuteľnosťou a čo nie). Celkovo obchod prebehol z nášho pohľadu štruktúrovane, hladko a k našej spokojnosti, čiže pokiaľ niekto hľadá profesionálnu a spoľahlivú cestu, oslovte Janku Beňačkovú, môžeme ju odporúčať.”

Nenašli ste čo ste hľadali? Pohľadáme za vás.
Ďakujeme, budeme Vás kontaktovať.
Hypotekárna kalkulačka

finančné oddelenie

0911 764 578